Žvilgsnio švelnumas

Ulrika Rutkauskienė

Ulrika Rutkauskienė

„Svajonių vejos” vadovė

Mūsų akys – laimingos, žibančios, liūdnos, gilios, apsiašarojusios, išsigandusios, piktos, gudrios, jautrios… Jos – mūsų emocijų puokštės ir vidinės būsenos atspindys.

Kai į mano rankas papuolė maža, tamsiai mėlyna tūtelė iš INSTITUT ESTHEDERM PARIS – išties nudžiugau. Gerai pažįstant Intensive Hyaluronic veido liniją, lūkesčiai šiai akių priežiūros priemonei buvo kupini smalsumo. Anksčiau nebuvau naudojusi paakių priežiūros priemonės, sudėtyje turinčios hialurono rūgšties. O Intensive Hyaluronic veido linija jau ketvirti metai yra mano žiemos favoritas.

Visų pirma, serumo pakuotė yra itin patogi naudoti: tūtelė turi specialų aplikatorių, kuris ne tik tolygiai paskirsto kremą paakių zonoje, bet ir lengvai vėsina. Vėsumos efektą suteikia speciali metalinė aplikatoriaus galvutė. Ir čia yra vienas esminių gamintojo privalumų lyginant su kitų kosmetikos gamintojų pakuotėmis.

Antra, aplikatoriaus dėka šį serumą naudosite labai ilgai (mano grožio rutinoje naudoju kartą per parą jau penkis mėnesius).

Jei įdomu, kada naudoju – ryte. ATŠALDYTĄ kaip…taip, būtent. 😉 Man asmeniškai laaabai patinka atvėsinta veido kosmetika (turiu mintį šią praktiką taikyti ir kūnui, bet tokiu atveju vonioje jau tektų statyti mini šaldytuvą 😊). Mano ryto ritualas prasideda pabudinant veidą itin šaltu vandeniu. O po to jau seka visi šalti ryto grožio ritualai, įskaitant ir paakių zonos priežiūrą.

Be abejo, Intensive Hyaluronic paakių serumą galima naudoti ir vakare. Bet šiuo metu prieš miegą naudoju kitą puikią paakių priežiūros priemonę. Taip pat iš INSTITUT ESTHEDERM PARIS. Bet čia jau naujo atsiliepimo užuomina 😊.

Labai svarbu tai, kad Intensive Hyaluronic paakių serumas (kaip ir visa INSTITUT ESTHEDERM PARIS kosmetika)  yra neagresyvaus poveikio, o efektas matomas iš karto. Naudojant ilgą ir pastovų laiką, rezultatas išlieka ilgam.

Beje, turiu žinutę ir VYRAMS, besirūpinantiems savo odos sveikata ir grožiu: šis produktas jums turėtų labai patikti. Tamsiai mėlynos spalvos pakuotė bei patogus naudoti.  Nestabdykit!;)

Maža tamsiai mėlyna tūtelė, kuri suteikia mano žvilgsniui švelnumo…

Myliu ESTHEDERM. Besąlygiškai.

Ulrika