Švelnios it šilkas odos link: malonūs atradimai su ESTHEDERM

Agnė Matulevičiūtė

Agnė Matulevičiūtė

„Eurovaistinė“ konsultantė

Mano pažintis su ESTHEDERM prasidėjo prieš beveik trejus metus, kuomet pradėjau dirbti EUROVAISTINĖS tinkle. Prisipažinsiu, iki to laiko apie šią kosmetiką nebuvau girdėjusi. Todėl, kad galėčiau supažindinti klientus su šia produkcija turėjau susipažinti pati – patirtys maloniai nustebino.

Mano asmeninė ESTHEDERM patirtis prasidėjo nuo ląstelinio vandens miglos. Iš tiesų, nesitikėjau stebuklų ir nedėjau jokių vilčių, tačiau potyriai tikrai nustebino! Pradedant nuo pakuotės, labai patogaus ir lengvo purškimo iki itin malonaus drėkinimo. Mano oda yra labai sausa ypač šaltuoju metų laiku, kai yra labai didelis kontrastas tarp temperatūros kambaryje ir lauke. Sausiaodžiams tai yra siaubingas laikas. ESTHEDERM migla tikrai padeda adaptuotis! Migla suteikia odai papildomos drėgmės, sumažina tempimo jausmą ir net odos šerpetojimą. Labai smagu šiuo produktu atgaivinti veidą, kuomet šildomoje patalpoje oda tiesiog džiūsta. Ir aišku, tikrai tai nepakeičiamas dalykas prieš kasdieninį kremą, kadangi ji prisotina veidą ir kremo tiesiog reikia mažiau, jis geriau susigeria ir veido oda švyti!

Kadangi jau šiek tiek užsiminiau apie kremus, galiu pasidžiaugti dar vienu atradimu iš ESTHEDERM – tai ląstelinio vandens kremas. Tiesa, šį pamėgau ne iškart. Malonus ir lengvas kvapas ir švelni kreminė tekstūra tikrai nuostabūs, tiesiog iš pradžių pasirodė, kad kremas nepakankamai pridrėkina, todėl jis buvo šiek tiek nustumtas į šoną. Tačiau vasarą, pasibaigus kasdieniam kremui vėl išbandžiau ląstelinio vandens kremą ir pagalvojau, kad visgi per anksti šis buvo nuvertintas! Vasarą jis tai buvo tikras maistas odai! Naudojant kartu su ląstelinio vandens migla oda tapo švelni, skaisti ir net švytinti,  dėl ko dažnai praleisdavau jos maskavimą. Tačiau išliko dar viena problema… Paakiai!

Čia vėl mane išgelbėjo ESTHEDERM su savo naujiena! Šią vasarą Lietuvoje pasirodęs INTENSIVE HYALURONIC linijos serumas paakių kontūrui. Šia patirtimi ir atradimu tikrai noriu pasidalinti su jumis, nes tai tikrai džiaugsmas mano paakiams, kurie yra gana problematiški. Visada patamsėję, o oda paakių zonoje itin sausa, šerpetoja net vasarą, dėl ko sunku patamsėjimus maskuoti (skystas maskuoklis subėga į raukšleles, o sausas išryškina sausumą). Tikrai išbandžiau ne vieną paakių kremą, bet niekaip neradau tinkamo ir ESTHEDERM tikrai maloniai nustebino. Patepus priemonę, oda iškart tampa pridrėkinta ir nuslūgsta rytiniai paburkimai, o serumui susigėrus galiu tiesiog dėti bet kurį maskuoklį ir nebėra jokių problemų! Oda taip gerai pridrėkinta, kad pagaliau nebūna šerpetojimų vidiniuose akių kampučiuose. Manau, tai tikrai galėtų būti kiekvieno atradimas ir šis produktas turėtų atrasti vietą ne ant vieno kosmetinio stalelio.

Na, ir galiausiai papasakosiu apie vieną itin malonią ESTHEDERM patirtį – tai ESTHEDERM švelnus giluminis porų valiklis, kuris jau du metai niekam neužleidžia vietos vonios lentynėlėje. Tai itin patogaus vartojimo, labai švelnus ir malonus produktas. Kurį naudojant bent du kartus per savaitę gali džiaugtis švelnia tarsi šilkas oda. Labai džiaugiuosi šiuo produktu, kurį su malonumu rekomenduoju tiek draugėms, tiek klientėms, nes juo tiesiog neįmanoma nusivilti.

Labai džiaugiuosi pažintimi su šia kosmetika, kuri tikrai padaro kasdienę odos priežiūros rutiną malonesnę ir lengvesnę. Tikiu, kad kiekvienas ir kiekviena čia gali atrasti sau tinkantį produktą ir juo praskaidrinti savo kasdienybę. Todėl linkiu kiekvienam nebijoti ir pradėjus nuo paprastų produktų susipažinti su ESTHEDERM ir kartu įgyti malonių patirčių.