Duokite odai hialurono ir ji atsilygins jums grožiu

Urtė Mikelevičiūtė

Urtė Mikelevičiūtė

Maisto ir vyno tinklaraštininkė

Visada sakau: tam, kad būtų rezultatas – reikia atlikti veiksmus. Net ir pusryčiai patys į lovą neateina, juos turi kažkas nupirkti, kažkas padaryti ir kažkas atnešti. Taip ir visose kitose gyvenimo srityse – tam, kad vyktų pokyčiai, reikia įdėti pastangų.

Ir nieko nėra geriau, patikėkite, kai tas pastangas matai realybėje – apčiuopiamas bei matomas. Pirmasis pastangų rezultatas – naujoji kreminė veido kaukė su hialiurono rūgštimi „INTENSIVE HYALURONIC“. Pati INTENSIVE linijos reikšmė ganėtinai aiški: „Institut Esthederm Paris” mokslininkai parinko ir sudozavo veiksmingąsias molekules taip, kad šis produktas suteiktų greitus ir ilgai išliekančius rezultatus odos balansui atkurti ir senėjimo ženklas mažinti.

Antra, ilgus metus naudodama ESTHEDERM priemones, jų teigiamo poveikio rezultatą nešiojuosi su savim kasdien. Tiesiog čia pat – ant veido odos. Mylimą serumą, kremą bei akių kontūro serumą su hialurono rūgštimi papildė kreminė veido kaukė. Viskas tik dėl geresnio jausmo ir efekto mūsų odai.

Jau po pirmų kartų panaudojus kaukę pastebėjau, kad oda iškart tapo žymiai labiau pridrėkinta, veidas atrodė labiau švytintis ir ji jautėsi super komfortiškai.

Ar žinojote, kad hialurono rūgštis yra natūraliai randama žmogaus kūne? Ji tiesiog veikia kaip vandens rezervuaras ir yra odos tankio bei stangrumo šaltinis.

Šią naujają „INTENSIVE HYALURONIC” kaukę siūloma naudoti 2-3 kartus per savaitę, įprastai paliekant ją 15-20 min. Pamatysit, jeigu oda „ištroškusi”drėgmės, oda kaukę susisiurbs taip greitai, kad geriau nepagailėkite jos sluoksnio. Likutį po to nuplaukite ar nuvalykite.

Duokite odai hialurono ir ji atsilygins jums grožiu!

 

Urtė

@urte_dervynas