Žmogui – vandens, odai – hialurono!

Urtė Mikelevičiūtė

Urtė Mikelevičiūtė

Maisto ir vyno tinklaraštininkė

Taip, kaip žmogui kasdien reikia vandens, taip sausai odai reikia hialurono. Mat hialurono rūgšties molekulės yra tarsi vandens rezerevuaras bei yra atsakinga už odos tankį ir stangrumą. Žinoma, šalia drėkinančio efekto, „Institut Esthederm Paris Intensive Hyaluronic“ priemonės saugo odą nuo oksidacinio streso bei mažina raukšles.

 

Mano grožio ritualų rutina susideda iš daugelio sudedamųjų dalių – gero miego, gero maisto, gerų minčių, nuolatinių apsilankymų pas kosmetologę Ritą Balčiūnienę ir visos eilės priemonių.

 

Šiandien ne apie prausiklį ir ne apie valiklį, šiandien rekomendacija apie maitinančią ir drėkinančią vandens ir stangrinamąją galią iš hialurono.

 

  1. Kreminė veido kaukė su hialurono rūgštimi “Intensive Hyaluronic“. Vos 20 minučių ir oda tampa prisisiurbusi drėgmės bei gavusi pliūpsnį komforto. Tikrai greitoji pagalba išsausėjusiai odai. Veidas atrodo gaivus ir švytintis. Šią kaukę naudoju bent vieną kartą per savaitę, nors rekomenduojama du kartus. Beje, tokia paslaptėlė – užtepę lengvu sluoksniu su ja galite ir miegoti.
  2. Hialurono rūgšties serumas “Intensive Hyaluronic“ – lengvos, vandeningos tekstūros serumas tikra atgaiva dehidratavusiai odai. Atlieka visas išvardytas aukščiau funkcijas. Beje, jį galima derinti nebūtinai tik su “Intensive Hyaluronic“ kremu, jis puikiai tiks ir prie kitų kremų. Aišku, pasitarkite su konsultantu arba savo kosmetologu.
  3. Hialurono rūgšties kremas “Intensive Hyaluronic“ – mano visiška kremų meilė. Jis taip komfortiškai pamaitina veido ir kaklo odą, kad aš norėčiau, jog ji visada juo ir maitintųsi. Tai dažniausiai naudojamas mano kremas dėl visų išvardytų hialurono rūgščių teikiamų pliusų bei pojūčio.
  4. Ponios ir ponai, pristatau akių kontūrų apšvietėją – hialurono rūgšties serumą. “Intensive Hyaluronic“ priemonė yra pirmoji pasaulyje, kuri tiesiogiai veikia ašarų latako zoną. O tai reiškia, jog ji užpildo ašarų latako įdubą, mažina raukšles, intensyviai drėkina, šviesina patamsėjusius paakius, mažina paburkimus. Plius metalinis galiukas vėsina ir suteikia gaivos pojūtį, tinka pamasažuoti ir suaktyvinti kraujotaką.

Nesistebu, kodėl “Intensive Hyaluronic“ linijos yra vieni iš bestselerių ne tik Lietuvos rinkoje. Ir aišku, mano meilė.