Akivaizdus odos skaistumas ir geriausi rezultatai po kelių dienų

Justina Pavlovaitė

Justina Pavlovaitė

Vaistinės konsultantė, kosmetologė

Mano vizitų kursas pas Jolita praėjo tiesiog nuostabiai. 🙂 Kadangi pirmus kartus susitikus skundžiausi odos sausumu, tai gavau neišpasakytą procedūrą su hialurono rūgštimi prisotintais preparatais ir nuostabiu masažu. Kai atstatėm odos drėgmės balansą, sekančių procedūrų metu perėjome prie kitos odos problemos, kuri nedavė man ramybės, – tai veido odos bėrimai. Jolita puikiai įvertino mano odos būklę ir parinko „Institut Esthederm“ procedūrą su rūgštimis, kuri švelniai šveičia odos paviršių ir skaistina odą, taip pat sumažina bėrimus ir odos netolygumus. Po pirmos procedūros buvo matyti akivaizdus odos skaistumas ir švelnumas, bet geriausią rezultatą mačiau po kelių dienų. Odos bėrimai pradėjo mažėti, o pigmentinės dėmės nuo jų pradėjo šviesėti. Dar po vienos procedūros bėrimų akivaizdžiai sumažėjo ir sumažino jų atsiradimą.

Džiaugiuosi, kad atradau ESTHEDERM kosmetiką ir profesionalus dirbančius su mano pamilta kosmetika, kuriems svarbu procedūros kokybė ir kliento komfortas. Taip pat Jolita parinko puikias priemones naudojimui namuose, kurios ir toliau puikiai drėkina mano odą, tačiau nekemša porų ir neiššaukia bėrimų.

Ačiū Jolitai ir, žinoma, ačiū ESTHEDERM komandai, kad nepriekaištingai rūpinates mano oda! Buvo labai malonu išbandyti šią kosmetiką ne tik namuose, bet ir profesionalo kabinete! 🙂