Pirmas atsiliepimas, arba kova su kasdieniu odos sausumu

Justina Pavlovaitė

Justina Pavlovaitė

Vaistinės konsultantė, kosmetologė

Po kasdienių kaukių dėvėjimo ir įgrisusio karantino pakliūti į profesionalias Jolitos rankas buvo kaip išsigelbėjimas mano odai ir mintims.

Ilgą laiką kovojau su odos sausumu ir dehidratacija, bandydama įvairius produktus, kurie, kaip tuo metu galvojau, man padeda… Tačiau labai klydau, nes išbandžiusi „Institut Esthederm” kosmetiką savo odos neatpažinau net aš pati! 🙂 O procedūrą, kuria man padarė Jolita mūsų pirmo susitikimo metu, prisiminsiu dar ilgai.

Jolita yra tikra savo srities specialistė, išmananti tai, ką daro, ir gebanti atsakyti į visus iškilusius klausimus, nuo kurių mūsų susitikimas ir prasidėjo. Jinai parinko procedūrą ir produktus būtent tokius, kurių man labiausiai ir reikėjo, kad atstatytume drėgmės balansą mano odoje. Viena mėgstamiausių mano produktų liniju iš ESTHEDERM būtent ir yra su hialurono rūgštimi.

Kadangi mano oda pastaruoju metu ne tik pavargusi, bet ir linkusi į bėrimus, su Jolita sutarėm, kad pradėsime nuo drėgmės atkurimo. Oda, atrodo, sugėrė viską, ką tik ant jos tepė, ir mėgavosi kiekvienu lašeliu, nes tiek konsistencija, tiek hialurono koncentracija buvo būtent tai, ko reikėjo mano odai. 🙂 Kol mano oda mėgavosi drėgmės voniomis, Jolita atliko pasakišką kaklo ir pečių masažą, kuris nuėme visus įtampos likučius ir leido pilnai atsipalaiduoti.

Iškart po procedūros oda buvo neišpasakytai švelni, švytinti ir atgavusi komforto jausmą, kurį jaučiau dar keletą dienų po procedūros! Nekantriai laukiu mūsų kito susitikimo ir to neįkainojamo jausmo atsidurti profesionalo rankose ir leisti sau pilnai atsipalaiduoti! Ačiū ESTHEDERM ir Jolitai už naujas patirtis!

Atraskite savo ESTHEDERM patirtį pas Justinos kosmetologę Jolitą Martinaitytę, įsikūrusią grožio namuose „Mano Harmonija“, Dainavos g. 6, Vilnius, tel. nr. (8-646) 01649.