Sabina Daukantaitė -Švytėjimas -Esthederm Patirtis

Švytėjimas

Sabina Daukantaitė

Sabina Daukantaitė

„Adcacao“ įkūrėja, 7taskai.lt autorė

Kur aš buvau anksčiau?! Toks įkyrus klausimas mane kamavo dieną po to, kai išbandžiau antrąją ESTHEDERM procedūrą.

Tiesa skamba senolių lūpomis, jog labiausiai gailėsimės senatvėje ne dėl to, ką padarėme, o tik dėl tų dalykų, ko net nepabandėme. Glostau prieš veidrodį savo pašvelnėjusius skruostus ir prisimenu, kokia buvau skeptikė. Sakydavau: “jei tik būtų veiksmingas kremas nuo raukšlių, mano delnai seniai būtų lygūs”. Iš tiesų aš ne dėl raukšlelių pergyvenau. Neturiu jų daug, o ir nekenkia man jos – negi būtų smagu žiūrėti į moterį, septynių vaikų mamą, dviejų anūkų močiutę, neturinčią raukšlių ir žvelgiančią į pasaulį paauglės žvilgsniu? Mane labiau neramino papilkėjęs veidas, tamsūs pavargę paakiai. Jau seniai negalėjau suprasti, ar tai miego trūkumo žymės, ar paprasti senėjimo ženklai. Aš ir šiandien negaliu atsakyti į šį klausimą, tačiau tai, ką matau veidrodyje, mane džiugina. Tokia pat brandi moteris atrodau, bet žvalesnė, pailsėjusi, veidas skaistus ir laimingas.

Rūpestingoji Katerina išklausinėjo manęs, kaip sekėsi rūpintis savo oda praėjusiomis savaitėmis. Atsakydama į klausimus supratau, kad padariau kolkas toli gražu ne viską. Tas nuolatinis “nebeturiu jėgų” arba “rytoj” bujoja moterų žodyne. Gulėdama procedūrų kabinete mokiausi ne tik dar labiau mylėti save. Aš mokiausi sustoti. Stipriai sulėtėti valandai. Galbūt dabar tai vienintelė proga, kai maloniai galiu leisti laiką tik sau be jokių skrupulų. Tai buvo liftinguojančios kaukės diena. Dešimt minučių mano veidas skendėjo tirštam mentolio debesyje. Kai Katerina nuėmė nuo mano medituojančio pavidalo vėsią cementinio kietumo kaukę, supratau, kad atidaviau su ja savo rūpesčio, nerimo, nuolatinio skubėjimo išraiškas. Dar atsikračiau mažytės piktos tarpuakio raukšlelės. Bent trumpam.

– O taip! Tikrai yra skirtumas. – Taip pasakiau aš.

– Nepamirškite namuose naudoti paakių pleistrų, – taip pasakė Katerina, nes ji siekia parodyti man dar didesnį pokytį veidrodyje.

Taigi, grįžusi namo po antrosios procedūros aš išpakavau visas namines ESTHEDERM priemones, atgaivinau veidą ląstelinio vandens dulksna ir pasižadėjau sau atrasti kasdien penkias minutes laiko.

 

Atraskite „Esthederm“ patirtį pas Sabinos kosmetologę Kateriną (861810031, www.kosmetologes.lt)