Beveik princesė

Sabina Daukantaitė

Sabina Daukantaitė

„Adcacao“ įkūrėja, 7taskai.lt autorė

Kaip tik tuo metu, kai mano dieninio kremo atsargos ėjo į pabaigą, gavau pasiūlymą išbandyti ESTHEDERM procedūras. “Man sekasi!” – pagalvojau ir neabejodama nėriau į gražų eksperimentą. Dažniausiai neturiu laiko dvejonėms ir sprendimus priimu greitai. Lekiu per gyvenimą lyg ragana devynmyliais.

Pamačiau, kad tarp kosmetiką išbandžiusių moterų yra mano gera draugė Eglė Grėbliauskaitė. Jos atsiliepimo man visiškai užteko:

– Žinoma, pabandyk, su ESTHEDERM viskas labai gerai…

Kaip tik vakar buvo pirmoji procedūra. Nepuoliau iškart po jos dalintis įspūdžiais, nes neturėjau susiklosčiusios aiškios nuomonės. Trumpa klajonė iki kabineto, pirma pažintis su kosmetologe Katerina, netikėti masažiniai judesiai, dilgčiojanti halurono kaukė, net kabinete skambėjusi muzika – viskas tarsi susiplakė į keistą kvapų ir įspūdžių serumą. Nepaprastas jausmas buvo išėjus iš salono, kai papūtė lengvas rudeniškas vėjelis į veidą, buvo toks gaivos ir švaros pojūtis, lyg kvėpuočiau visa savo oda. Taip, veidas švytėjo nekasdieniškai, švelnus raudonis skaistino mano keturias dešimtis metų, bet išvadų neskubėjau daryti. Važiuodama namo tiek užsižiūrėjau į galinio vaizdo veidrodėlį savo mašinoje, kad vienoje vietoje vos išvengiau bakstelėjimo į priekyje važiuojančią…

Grįžus namo, vyriausioji dukra įdėmiai pažvelgė į mane ir pasakė: “tavo kažkokios jaunos akys. Jokių juoko raukšlelių!”. Nepatikėjau – taip ji sako tuomet, kai nori įtikti, bet dalis tiesos, matyt, tame buvo.

Visgi, puikiausias buvo rytas. Ranka perbraukusi per skruostus užčiuopiau lygų, švelnų, ramų ir sveikai drėgną veidą. Štai tuomet supratau, kad esu ne ragana, o beveik princesė! Nuo šiandien nekantriai laukiu antrosios procedūros.