Pabudusi energija

Sabina Daukantaitė

Sabina Daukantaitė

„Adcacao“ įkūrėja, 7taskai.lt autorė

Dar viena mano svajonė pamažu pildosi. Aš svajojau turėti lygią ir švarią odą, o tai, pasirodo, nėra taip jau sudėtinga. Rytą ir vakarą dabar skiriu bent tris minutes sau – užsirakinusi vonios duris, pro kurias nebegali įsibrauti pasiutę vaikai. Kaip gerai, kad išmokau bent trumpam ignoruoti viską, kas vyksta aplink mane.

Giluminis odos valiklis, kurį bent kartą per savaitę naudoju namų sąlygomis, švelniai nugremžia nuo mano odos viską, kas prisikaupę nereikalingo. Po to tepu jauninantį serumą ir drėkinantį kremą. Jau praėjo dvidešimt viena diena, kai naudoju serumą, toks laiko tarpas reikalingas vienam odos ciklui. Pokyčiai akivaizdūs, bent jau man. O aš ir stengiuosi labiausiai dėl savęs! Tiesa, paakių kremas ir pleistriukai – tobulas duetas mano akims. Kosmetologė Katerina šį kartą pagyrė mane už tvarkingą paakių priežiūrą. Visa tai alchemija. Tai, kas vyksta procedūrų kabinete – man panašiau į psichoterapiją.

Mokausi priimti dovanas iš Katerinos rankų. Tai daryti sunku, nes lengviau yra dovanoti.

Mokausi atsipalaiduoti, pamiršti, išjungti nerimą ir sulėtinti bėgimo pavarą.

Įdėmiai klausau savo grožio vadovės pasakojimo apie tai, kas vyksta man užmerkus akis. Šventai tikiu, kad minties galia čia irgi dirba savo darbą. Kai gulėdama mąstau apie migdolų kvapnumo ESTHEDERM kerus mano odai, aš tikiu, kad ji dar labiau aktyvuojasi ir skaistėja.

Atskiri pagyrimai dėl masažo – tai papildoma smagi sudedamoji procedūros dalis, kuri pažadina mano odoje miegančią energiją.

Laukiu ketvirtojo apsilankymo…

 

P.S. Nesuprantu ar taip gali būti, bet kreminės pudros nuo šiol naudoju bent dvigubai mažiau. Mažas lašas tobulai pasiskirsto ant odos, arba apskritai jos nebenoriu.