Spirulina išgelbės pavasarį: ir drėkina, ir maitina

Urtė Mikelevičiūtė

Urtė Mikelevičiūtė

Maisto ir vyno tinklaraštininkė

Pirmoje išpažintyje apie savo odą ir veido priežiūros kosmetikos krepšelį, kurį sudaro kone 90 proc. „Esthederm“ priemonių, jau skundžiausi, kokia įnoringa, plona, jautri, sausa bei priklausoma nuo klimato pokyčių (tai per daug saulės, tai per mažai, tai per daug šalčio, tai per mažai, tai per drėgna, tai per karšta) ji yra. Labai smagu, kad „Mano Esthederm patirtis“ man padeda su ja vis labiau susidraugauti ir netgi, sakyčiau, gražėti. Aišku, dar ir moters žydėjimo metai prideda savo.

Dar pavasariui neįsibėgėjus, pasidalinsiu savo įžvalgomis apie spirulinos serumą. „Institut Esthederm Paris“ veido serumas su spirulina „Intensive Spiruline“ buvo viena tų priemonių, kurios maitino mano odą žiemos ir ankstyvo pavasario metu.

Spėju, kad ji pukiai tiks ir dabar, kol dar nepradėjom traukti vasariško krepšelio. Spirulina ne tik drėkina (ko odai reikia visuomet), bet ir maitina. Spirulina yra puiki ir vartoti visam kūnui, geriant ją kaip papildą, nes ji stiprina imuninę sistemą. Lygiai taip pat ir ant mūsų veiduko, – spirulina stiprina imuninę sistemą, joje gausu amino rūgščių ir daug mineralų, kurie maitina bei drėkina. Beje, puikiai tinka jautriai odai, nes ji neiššaukia reakcijų. Oda tampa ne tik ”sveikesnė“, bet ir skaistesnė iš išorės.

Beje, galima naudoti kelis serumus vienu metu, tad spiruliną derinau su Vitaminu E, apie kurį papasakosiu kitą kartą. Jį naudojau namie ir netgi praėjau visą jo kursą pas savo mylimą kosmetologę Ritą Balčiūnienę. Tad iki kito karto, o dabar – ruoškimės, puoškimės šiltajam sezonui.

 

Meilės!