Mano draugystei su Esthederm jau 5 metai: pagaliau apie tai viešai

Urtė Mikelevičiūtė

Urtė Mikelevičiūtė

Maisto ir vyno tinklaraštininkė

Su šia puikia prancūziška kosmetika pradėjau draugauti tuomet, kai ji tik atsirado Lietuvoje. Realiai lygiai tiek pat, kiek pradėjau savo veido oda rūpintis ne tik pati, bet ir atiduodama į profesionalių kosmetologų rankas. Tuomet apie ją sužinojau ir išbandžiau pas tuometinę savo kosmetologę. Kadangi tiko ir labai patiko, visuomet kokia nors priemonė būdavo mano vonios spintelėje. Nors nebuvau įsipareigojusi ir dabar pavadinčiau mūsų statusą in open relationship, bet visgi pati pripratau, prisirišau ir, svarbiausia, esu labai patenkinta rezultatais. Esu bandžiusi tikrai daug kitų prekinių ženklų, procedūrų, atskirų priemonių ir bendrų kompleksų, bet suprantu, jog dabar (jau apie metus su puse ar du), naudodama vis daugiau Esthederm priemonių, jaučiu gerėjančius rezultatus. Šiai dienai kone 90 proc. veido priežiūros kosmetikos krepšelio sudaro Esthederm. Beje, reguliariai lankausi pas savo veido deivę (taip ją drąsiai vadinu) kosmetologę Ritą Balčiūnienę. Visgi laikausi nuomonės, kad kartkartėmis reikia ir profesionalių procedūrų dar geresniam rezultatui pasiekti.

 

Be galo džiaugiuosi prisijungusi prie projekto „Mano Esthederm patirtis”, kuriame su jumis mielai pasidalinsiu tuo, kaip prižiūriu savo veido odą, kas labiau patinka, kas mažiau tiko. Beje, mano oda pakankamai problematiška: iš esmės ji yra labai sausa ir labai jautri (dabar jau nebe tiek), turiu tokią dovanėlę atopinį dermatitą (kuris būna ūmus pavasarį, rudenį, žiemą ir labai priklausomai nuo savo nuotaikos). Ir niekam ne paslaptis, kad dirbu su maistu ir gėrimais, tad mano mityba, nors ir be galo kokybiška, nėra pati sveikiausia. Tenka vakarieniauti ir labai vėlai su visais desertais ir dižestyvais, dirbu kaip someljė, vedu degustacijas, tad ir vynas bei kiti gėrimai nėra išbraukti iš mano odos.

 

Jeigu įdomu, kaip gyvenant tokį gyvenimą kaip aš arba turint panašaus tipo odą, ją prižiūriu kviečiu skaityti ir sekti mano atsiliepimus.

Pirmam kartui tiek.

Bučkis