Tinklaraštininkė Urtė apie Institut Esthederm Paris vitamino E serumą

Vitaminas E, jo greitoji pagalba ir procedūrų pas mylimą Ritą galia

Urtė Mikelevičiūtė

Urtė Mikelevičiūtė

Maisto ir vyno tinklaraštininkė

Kaip su kiekviena diena mus aplanko vis daugiau saulės, taip ir mane aplanko vis daugiau klausimų, ką aš darau su savo veido oda ir kaip ją prižiūriu. Instagram’e (galite sekti https://www.instagram.com/urte_dervynas/) jau tapo įprasta skaityti žodį “glowing” po mano istorijų arba susilaukti klausimų: KĄ TU SAU DARAI?!

Kai buvau visai jauna, mano manymu, mano oda buvo visai geros būklės, bet ir tai ji buvo labai jautri, sausa ir alergiška. Dabar – bręstu, nejaunėju ir dar labiau lenda visokios problemos. Bet, matyt, tik man vienai jos taip matosi. Na, ir mano kosmetologei. Rita Balčiūnienė, kuri yra viena iš mano švytėjimo paslapčių, gali paantrinti, kad dažnai turim „gesinti gaisrus“ vietoj to, kad darytume jaunėjimui skirtas procedūras.

Taip, tie, kas turi problematišką, labai sausą ir alergišką odą, mane supras. BET. Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Yra dalykų, kurie man labai tinka ir, jau turbūt supratot, kokį efektą sukuria visuomenėje.

Neseniai iš manęs ir „Žmonės” ėmė interviu apie grožio paslaptis. Be abejo, svarbu, ką dedi į save (vanduo ir visi gerieji maistai), bet svarbu, ką dedi ir į veido odą. Nes ji irgi mėgsta gerai maitintis, būti gerai išvalyta ir prižiūrėta.

Tai viena iš mano sėkmės formulių – bent kartą per mėnesį lankytis pas savo veido priežiūros deivę ir atsiduoti į jos rankas. Karts nuo karto nepagailėkite ir intensyvesnių kursų, ką su Ritule ir „Institut Esthederm Paris” padarėm ir mes – VITAMINO E kursą.

Viskas atrodo taip. Veidas valomas su trimis pylingais: giluminiu porų valikliu, kuris veikia atliekant sukamuosius judesius. Juo ištraukiame, iškeliame nešvarumus porose. Tada darome gomažą – pašaliname negyvas ląsteles, kurios yra odos paviršiuje ir daro ją papilkėjusią.

Tuomet ateina eilė raminamajai vitamino E procedūrai.

Beje, aš Vitaminą E naudoju ir namie papildomai prieš kremą. Kaip tik baiginėju antrą buteliuką.

Vitaminas E skatina naujų ląstelių regeneraciją ir labai ramina, tinka sudirgusiai, labai jautriai odai (būtent manajai pats tas). Jis kaip greitoji pagalba. Ir ne tik drėkina, bet ir yra labai stiprus antioksidantas, kuris kovoja su laisvaisiais radikalais, tai yra saugo odą, kad ji išliktų jauna ilgiau.