Raudonasis Esthederm stebuklas

Gražina Baikštytė

Gražina Baikštytė

Aktorė, knygų autorė

Buvo įprasta, kad Institut Esthederm Paris rūpinasi moters veidu. Kiekviena atrasdavome sau tinkančias ar patinkančias veido priežiūros priemones, o kūną prižiūrėdavome, kaip kas išmanydavome. Aš pirkdavau įvairius atsitiktinius anticeliulitinius, stangrinančius ar liekninančius kremus, tačiau nebuvau atradusi jokios kūno priežiūros priemonių linijos, kuri man idealiai tiktų. Ir kaip apsidžiaugiau sužinojusi, kad Esthederm turi naujas kūno priemones! Degiau nekantrumu kuo greičiau jas išbandyti, tačiau net nenutuokiau, kas manęs laukia… Maniau, na, bus koks kūno serumas bei kremas ir viskas, o čia, pasirodo, gausybė įvairiausių kūno priemonių visiems skoniams ir poreikiams – tik sugebėk atsirinkti, ko tau reikia! Prisipažinsiu, iš pradžių buvau kiek pasimetusi, nežinojau, kada kokias naudoti, tačiau kadangi visada labai mėgstu įsigilinti, kruopščiai išstudijuoti produktų sudėtį ir paskirtį, tai palaipsniui su visomis raudonosiomis talpomis „susidraugavau“ ir viskas tapo aišku. Jau dabar kūno priežiūros priemonių esu išbandžiusi net septynetą ir galiu drąsiai pasidalinti savo patirtimi su jumis. Galiu tik pasakyti, jog rezultatas pranoko visus mano lūkesčius. Nieko geresnio nesu turėjusi! Pasaulyje yra daugybė visokiausių kūno priežiūros priemonių, tačiau visų išbandyti neįmanoma… Kadangi esu ištikima Institut Esthederm Paris gerbėja, tai kam dar kažkur kitur ieškoti, jei radai geriausią.

1) Absoliučiai tobulai man tinkantis ir patinkantis – stangrinamasis ir liekninamasis kūno kremas, kurio  pavadinime ne šiaip sau yra žodis „absolute“.

ABSOLUTE FIRMING-CONTOURING BODY CARE yra sodrios, gan sunkios konsistencijos kremas. Jį reikia tepti ant probleminių kūno vietų – sėdmenų, šlaunų ir pilvo. O svarbiausias dalykas, kad kremo efektas trigubas: 1. Intensyviai šalina riebalus, nes jo sudėtyje yra kofeino, kuris yra pagrindinis liekninamasis komponentas. 2. Turi drenuojamą poveikį, nes pašalina iš audinių vandenį. 3. Stangrina ir tas poveikis išlieka ilgam. Atkuria audinių struktūrą, palaiko odos tonusą ir elastingumą. Probleminės vietos tampa stangresnės, o figūra lieknesnė. Ko daugiau moterims reikia!

2) Kita gal kiek panaši kūno priemonė – maitinamasis ir stangrinamasis kūno balzamas, tik jis labiau tinka sausai odai.

HIGH NUTRITION FIRMING BODY BALM yra taip pat sodrios konsistencijos, tačiau riebesnis, lyginant su mano aprašytu pirmuoju kremu. Šis balzamas koreguoja odos suglebimą, bičių pienelis pamaitina odą, o sudėtyje esantys perlai suteikia lengvą žvilgesį ir šilkinės odos efektą.

3) BUST SHAPING CREAM formuojantis kremas krūtinei – dar viena mano pamėgta priemonė. Nors priemonės anotacijoje rašoma, kad kremas pakelia ir atkuria biusto formą, tačiau mano amžiuje kažin, ar tai įmanoma ir ar būtina… Man daugiau rūpestį kelia dekoltė zona, o kremo sodri konsistencija tiesiog tobulai stangrina trapią dekoltė odą, palaiko odos tonusą ir elastingumą. Aš šiuo kremu taip pat tepu ir žastų vidinę sritį, taip apsaugodama ploną odą nuo suglebimo, nes kremo sudėtyje esanti SCULPT technologija būtent ir atkuria palaikomųjų audinių struktūrą. Juk vasarą taip norisi atvirų suknelių. 😊

4) INTENSIVE GLAUSCINE CREAM – anticeliulitinis kūno kremas, kurio pagrindą sudaro aguonų ekstraktas Glausinas bei paprastojo kaštono ekstraktas Escinas, kurių kombinacija turi itin veiksmingas liekninamąsias savybes. Tai lengvos konsistencijos kremas. Jis šalina audiniuose esančius riebalus, skatina riebalų deginimą ir tokiu būdu kūnas tampa lieknesnis. Taip pat šalina iš audinių vandenį, todėl akivaizdžiai sumažėja „apelsino žievės“ efektas. Tai vieno mėnesio programa, skirta įsitvirtinusiam celiulitui šalinti. Kremu reikia sukamaisiais judesiais masažuoti problemines zonas ryte ir vakare.

5) INTENSIVE GLAUSHINE SERUM – koncentruotas anticeliulitinio kūno serumas, itin lengvos gaivios gelinės konsistencijos. Skatina vandens šalinimą iš audinių, koreguoja vandeningą celiulitą, gerina mikrocirkuliaciją, pašalina toksinus. Šis serumas labai gerai pavargusioms kojoms. Aš jį naudoju vasarą ypač kelionėse, kai tenka daug vaikščioti. Kojos kaip mat tampa lengvesnės.

6) EXTRA FIRMING HYDRATING LOTION – drėkinamasis stangrinantis pienelis. Kaip sakau, jis tinka visais gyvenimo atvejais. 😊 Pienelis nėra priemonė tik probleminių zonų stangrinimui, o juo galima tepti visą kūną. Aš šiuo pieneliu paprastai kasdien tepu ne tik kūną, bet ir rankas bei kojas. Pienelis saugo odą nuo suglebimo, intensyviai ją drėkina, o poveikis išlieka ilgam. Yra praturtintas glicerinu, todėl oda tampa elastingesnė, stangresnė ir švelni it šilkas.

7) MORPHO FITNESS „SLIMMING ACTIVATOR SERUM“ tikras stebuklas mėgstančioms mankštintis ir norinčioms turėti lieknas kūno linijas. Serumu reikia masažuoti itin problemines vietas prieš mankštą, nes jo sudėtyje esančių natūralių ekstraktų kombinacija riebalus kaupiančias ląsteles paverčia riebalus deginančiomis. Taip fiziniai pratimai tampa gerokai veiksmingesni – akivaizdžiai sumažėja celiulitas ir „apelsino žievė“, o figūra kasdien tampa lieknesnė ir gražesnė. Drįstu spėti, kaip šis serumas taps itin paklausiu pavasarį, kai norėsis padailinti kūno linijas prieš „pliažinimosi“ sezoną. 😊

Apibendrinant savo patirtį turiu prisipažinti, jog įgijau priklausomybę nuo Esthederm kūno priežiūros priemonių ir dabar be jų jau nebeįsivaizduoju nė dienos. O kadangi tokia priklausomybė nėra ydinga,  priešingai – labai naudinga ir maloni, tad galiu tik pasidžiaugti, kad galiu ja mėgautis ir tokiu būdu dailinti savo kūno linijas.

Raudonasis stebuklas atėjo ir jis mus džiugins ne tik per šv.Kalėdas, bet ir visus metus!

Gražių jums švenčių, mielosios!