Purškit, tik negailėkit. Švytėsit!

Urtė Mikelevičiūtė

Urtė Mikelevičiūtė

Maisto ir vyno tinklaraštininkė

Yra keli produktai, kuriuos visada turiu namie: mėgstamas vanduo, šampanas, rausvasis vynas ir „INSTITUT ESTHEDERM PARIS“. Iš pastarosios kolekcijos galima išskirti dvi TOP priemones, kurias ar bent vieną jų visuomet turiu rankinuke, kelionių – darbinių ar atostoginių – kosmetinėje, mašinoje, bei namie keliose vietose, kad visad būtų po ranka.

„INSTITUT ESTHEDERM PARIS“ miglos:

  • „INSTITUT ESTHEDERM PARIS“ ląstelinio vandens migla. Ją naudoju jau daug metų. Tiek trumpalaikis efektas, tiek ilgalaikis efektas yra max. Be to, kad padidina odos drėgmė (o jos nuolat trūksta), dar ir oda atrodo labiau gaivesnė, skaitesnė. Plius ji stiprina kitų produktų gerąsias savybes.

Produkto sudėtį sudaro unikalus, 100proc. aktyvus vanduo, įkvėptas mūsų odoje esančio vandens (giminingas odos ląstelėms). Be to, jis papildytas hialurono rūgštimi, mikroelementais, biomimetiniais peptidais.

  1. „INSTITUT ESTHEDERM PARIS“ purškiamoji apsauginė migla City Spray Incellium. Esu visiškai įsimylėjusi šį produktą ir dėl jo konsistencijos, ir dėl kvapo, be abejo, ir dėl poveikio. Ji veikia kaip skydas prieš visus žalingus aplinkos dalykėlius: oro užterštumo, UV spindulių, streso.

Šiaip kartais galvoju, kad jos padeda ir nuo blogų žmonių aplink, nuo nužiūrėjimo.

Puikiai tinka ir vyrams. Ir labai patinka, ane? :)))

Rūpinkitės savimi!

Bučkis, Urtė