Apie vyresnėjimą ir to nepripažinimą arba mėgavimąsi

Urtė Mikelevičiūtė

Urtė Mikelevičiūtė

Maisto ir vyno tinklaraštininkė

Man sako: „Urte, tavo gyvenimo filosofija, nenorėjimas laiko atsukti atgal, požiūris į rūpinimąsi savimi visiškai sutampa su mūsų prekinio ženklo. Gal nori/gali pasidalinti ir įkvėpti visus ta meile sau ir gyvenimui?“. Paklausė manęs Aira iš Esthederm (kurių ambasadorė esu jau n metų).

Noriu. Bet tuo pačiu, noriu pasakyt, kad tai nėra taip ir lengva. Kiekvienas dalykas, net ir menkiausias, reikalauja pastangų, o tokie, kurie yra susiję su ilgalaike perspektyva ir gyvenimo vizija, reikalauja itin daug įdirbio. Gal kai kuriems ir ne, jie gimę būti amžini hipiai, kvėpuoja jūros bangom ir gaudo pievų vėją.

O mes, tie, kurie sėdi miestuose, kasdien naudoja telefoną ir žiūri į kompiuterio ekraną, tie, kuriems patinka dirbti ir užsidirbti, tie, kurie mėgsta ne tik sveikus pusryčių koktelius su spirulina, bet ir šampaną, ir sukirst kruasaną… Tokiems mums yra truputį sunkiau išlikt besimėgaujančiais, pasitikinčiais savimi, sveikais ir gražiais tiek išore, tiek vidumi (bent sau).

Kad ir kaip norėčiau, neturiu vieno atsakymo, ką reikia daryti, kad jaustumėtės gerai. Tik faktas toks, jog jeigu savimi rūpinsitės ir kreipsite dėmesį tiek į savo mintis, veiksmus, norus ir tikslus – rezultatas bus link to.

Man asmeniškai padeda didžiulė meilė gyvenimui ir jo vertinimas, čia yra taip įdomu, kad man gaila būtų to nepatirti. Matyt, todėl ir nuo mažens turiu įsiskiepijus meilę savo kūnui, odai, protui ir sielai.

Ar gali padėt vienas kremukas? Nemanau. Ar gali padėt ėjimas kasdien į sporto salę? Nemanau. Ar gali padėti supratimas, jog siekti idealios išvaizdos ar būsenos neverta? Gali. Rūpintis savimi ir mylėti save tokį, kokį norim mes (ne kiti), nereiškia kardinaliai pakeisti savo gyvenimo būdą. Kartais užtenka pakeisti požiūrį ir suprasti, kad balansas yra TOS formulės pagrindinis vardiklis.

Ir dar. Apie tą „vyresnėjimą“ (nes nenoriu dar vadinti to senėjimu). Yra galvai reikalų, kai supranti, kad tau nebe dvidešimt vieneri. Tik pats žmogus gali nuspręsti – nervintis ar kaip tik dar labiau mėgautis ir išnaudot gyvenimo įdomybes.

Kai kolaboruoju su prekiniais ženklais, kolaboruoju daug metų ir esu tuo labai patenkinta. Ačiū Esthederm, kad mūsų filosofijos sutampa ir galim kartu keliaut toliau.