Po saulės, po vasaros, po dienos – priemonė po deginimosi

Urtė Mikelevičiūtė

Urtė Mikelevičiūtė

Maisto ir vyno tinklaraštininkė

Jokiu būdu negalvokite, kad aš jau gyvenu rudeniu (nors truputį juo jau pradeda kvepėti), bet rugpjūtis žavus yra tuo, kad valiūkiški vasaros nuotykiai jau įvykdyti šio sezono pradžioje, daug visko priveikta, nuskubėta, pagulėta ir ateina kaip ateina desertas vakaro pabaigoje.

Truputį ramesnis, truputį romantiškesnis, su truputį labiau persikine saule ir jos nubučiuota įdegusia oda. Kaip ją išlaikyti ir kaip nuraminti savo kūno odą po saulės vonių? Į atsakymą atsako jums „Institut Esthederm Paris After Sun Repair”.

1. Be galo mano mylimas yra veido kremas „Institut Esthederm Paris After Sun Repair”, skirtas po deginimosi. Jis ne tik turi funkciją raminti bei mažinti odos reakcijos riziką, bet ir lygina raukšles + užkerta kelią naujoms. Šis kremas sukurtas su ląsteliniu vandeniu, jis padeda optimizuoti energetinį balansą ir atstato drėgmę. Man labai patinka jo standi konsistencija ir be galo malonus kvapas.

2. „Institut Esthederm Paris Tan Prolonging Body Lotion” – tos pačios serijos kūno losjonas. Pagrindinė jo funkcija – pamaitinti ir atgaivinti odą po deginimosi. Jis, kaip ir veido kremas, prailgina įdegio išlikimo laiko ir taip pat rūpinasi, kad oda kuo labiau išlaikytų jaunatvišką stangrumą.

Skanaus ir kvapnaus persikinio rugpjūčio!