Draugystė su ESTHEDERM prasidėjo prieš 6 metus

Eglė Kislovski

Eglė Kislovski

GRL PWR įkūrėja, LSS valdybos narė

Laikas eina taip greitai ir norisi pastebėti ir sureaguoti, kaip ESTHEDERM kompanija auga ir rūpinąsi savo klientais. Įdėta žmonių energija į tai, kad pateikų Lietuvos moterims puikią kosmetikos liniją, iš tiesų žavi. Kiekvieną kartą rūpinasi, kad viskas būtų suorganizuota be pretenzijos, kad darbuotojai, kurie dirba su šiuo prekiniu ženklu, būtų malonūs, paslaugūs ir gebantys įnoringiausiam klientui paaškinti apie šios kosmetikos privalumus. Kartais vaistinėse stebiu, kaip jų žmonės bandrauja su klientais. Iš tiesų pagirtinas vaizdas. Jei reikėtų apibūdinti ESTHEDERM trimis žodžiais, tai būtų atsidavimas, profesionalumas, ilgaamžiškumas.

 

Norisi prisiminti, kad draugystė prasidėjo nuo veido procedūrų ciklo ir atgalinio ryšio suteikimo. Kas jose tinka, kokie produktai kaip veikia, kaip bendrauja kosmetologės. Tokio profesionalumo bei atidumo klientams buvau jau seniai nemačiusi. ESTHEDERM sekė kiekvieną žodį, kad suprastų tikrąjį poreikį ir parinktų pačias tinkamiausias veido procedūras bei reikalingą kosmetikos liniją.

 

Vis galvoju, kas išlaiko mane kaip klientę su šia kompanija: ar asmeninis santykis, ar produktų kokybė, kvapas, dizainas? Tikriausiai galima būtų pasakyti, kad visa visuma ir, žinoma, atidumas kliento poreikiams.

 

Mano mėgstamiausi produktai ir veido odai labiausiai tinkantys yra hialurono rūgšties kremas, serumas bei akių kontūrui skirtas serumas. O kai jie pristatė dar ir hialurono rūgšties kaukę veidui, likau visai sužavėta, tai tarsi didelis vandens gurkšnis mano veido odai. Negalėjau patikėti tokiu rezultatu namų sąlygomis. Oda tampa elastinga, pridrėkinta, atsigavusi, spindinti ir sveika.

 

Taip pat vienas iš mėgstamiausių produktų yra Lift & Repair pakeliamieji pleistrai akių kontūrui. Juos naudoju kelionių metu arba prieš renginius bei vakarėlius, svarbius susitikimus arba tiesiog kai norisi save palepinti grožio procedūromis namuose bei taip pasikelti nuotaiką. Juk mums, moterims, taip svarbu rasti laiko sau, tik sau, nors gerą valandą, o dar geriau vieną dieną ar pusdienį per dvi savaites ir leisti sau pasimėgauti grožio procedūromis namuose ar grožio salonuose.

 

Vasaros mėgstamiausi produktai – ląstelinio vandens migla, kuri sudrėkina, atgaivina ir pamaitina odą, tad ji visada kuprinėje, kai keliauju ar daug skraidau. Dar vienas iš vasaros mėgstamiausių yra apsauginio aliejaus priemonė nuo saulės, malonaus kvapo, tekstūros na ir, žinoma, puikiai atliekanti funkciją apsaugoti nuo kenksmingų saulės spindulių. O taip pat ji labai gerai apsaugo plaukus.

 

Šešių metų draugystė su šios kompanijos produktais bei joje dirbančiais žmonėmis duoda puikių rezultatų. Kaip ir tvirtiems santykiams reikia laiko, taip ir gerai kosmetikai atrasti bei pajausti jos rezultatus reikia laiko. O ją suradus norisi išlaikyti visada.

 

Su artėjančiu gimtadieniu, miela ESTHEDERM komanda.