Desertas prieš einant miegoti

Ulrika Rutkauskienė

Ulrika Rutkauskienė

„Svajonių vejos” vadovė

Kas vakarą juo mėgaujuosi ir jau taip visus metus, nuo tada, kai Lietuvoje pasirodė (drįstu teigti) aukštosios mados kosmetikos priemonių linija EXCELLAGE iš Institut Esthederm Paris. Iš visos linijos pasirinkau kremą paakių zonai. Tai priemonė, kurią naudoju jau antrus metus, nors EXCELLAGE linija labiau sukurta brandžiai odai. Tačiau, žinant, jog visa ESTHEDERM kosmetika yra absoliučiai neagresyvi, atvirkščiai – poveikis išgaunamas naudojant pastoviai ir ilgą laiką bei jokiu būdu nežadantis greito ir trumpalaikio efekto. Būtent pasitikėjimas šio prekės ženklo kosmetika, su kuria jau 5 metai (laikas bėga nenumaldomai!!) esame kaip dvi geriausios draugės, lėmė šį mano pasirinkimą.

Kremas yra malonios kreminės tekstūros. Tepamas jokiu būdu ne pirštukais, bet specialia, šaldantį poveikį (!) turinčia mentele, kuri: a) taupiai naudoja kremą; b) tolygiai paskirsto jį po visą paakių zoną; c) kaip jau minėjau, gaivina plonytę odą. Tokiu būdu kremas neužteršiamas ir per visą naudojimo laiką išlaiko savo pradinę sudėtį ir poveikį. Turiu tokį įprotį: veido priežiūros priemones laikau šaldytuve, nes man laaabai patinka šalta kosmetika mano veidui. Taigi mentelė šį poveikį dar labiau sustiprina.

EXCELLAGE kremą paakių zonai nusprendžiau naudoti tik vakare, nes jis yra klampesnis lyginant su INTENSIVE HYALURONIC paakių priemone (beje, šią naudoju rytais. Taip pat atšaldytą). Alternuoti paakių zonos kosmetikos priemones mano atveju labai pasiteisino. Taip pat kaip ir veido kosmetiką – ryte naudoju vieną liniją, vakare – kitą. Taip ir oda ne taip greitai pripranta. O ir šiaip, juk pusryčius vargiai kada kartojame vakarienės metu! :))

Bandyk, atrask Tau tinkamiausią duetą! O su Institut Esthederm Paris kosmetika visada būsi vien tik žavinga, laiminga ir švytinčios odos!

Finale, EXCELLAGE desertas buvo laižyte išlaižytas iki paskutinio lašelio. Paragauk ir Tu!

 

Myliu ESTHEDERM. Besąlygiškai.

Ulrika