apzvalgos Mano Esthederm patirtis grozio bloge apie grozio proceduras

Plačiai atmerktos akys

Eglė Grėbliauskaitė Tursienė

Eglė Grėbliauskaitė Tursienė

Menininkė

Kai buvau pakviesta išbandyti Institut Esthederm Paris kosmetikos ir procedūrų, pirma mane aplankiusi mintis buvo ta, kad savo odos priežiūra esu patenkinta. Esu kruopščiai atsirinkusi tai, kas man tinka, todėl pranokti esamus produktus nebus lengva. Į veido priežiūrą žiūriu rimtai, mano oda jautri, todėl eksperimentuoti šioje srityje nemėgstu. Tačiau sužinojusi, kad Esthederm Paris yra patikima, ilgametę patirtį turinti kompanija, gaminanti aukščiausios klasės odos priežiūros linijas, nuo pasiūlymo pilnai atsiduoti į jų rankas taip, kaip sugalvojo kosmetikos kūrėjai kartu su kineziterapeutais, – atsisakyti negalėjau. Pilna kosmetikos priežiūra namuose, procedūros salonuose, aukščiausios klasės specialistai – gal jie mane nustebins?

Taigi šiandien buvau pirmoje procedūroje. Esu labai patenkinta rezultatu! Negaliu nustoti šypsotis, akys šviečia, jau senokai nebuvo taip plačiai atmerktos! Oda švytinti, lygi, net neateitų į galvą jos dengti tonuojančiu kremu. Lekiu per miestą pilna energijos, atsigavusi ne tik mano veido oda, bet ir visas kūnas lengvas, energingas, tarsi pripildytas kažko džiaugsmingo ir gaivaus.

Procedūra? Kai įsitaisiau patogioje šildomoje kėdėje, kosmetologė Katerina pirmiausiai mane informavo, kad išties man rankas ir kojas, kas skamba kiek komiškai. Lyg ir buvau išsitiesusi, tačiau kai ji po lengvo patempimo tai padarė, visos procedūros metu mėgavausi atsipalaidavimu, rankos ir kojos tapo tarsi besvorės. Vėliau vyko įvairiausi limfodrenažininiai judesiai, su komandomis kada įkvėpti ir iškvėpti… Dangiškai kvepiantys kremai, kurie tai nutrinami,  tai nuplaunami, visa tai daroma maloniai, Katerinai meistriškai vieną po kito keičiant šiltus rankšluosčius. Gaivi jūros dumblių kaukė, maloniai užklojusi prieš tai užteptą vynuogių kvapo sluoksnį, pabaigė procedūrą, kuri pralėkė, rodos, akimirksniu!

Dėkoju Institut Esthederm Paris už kvietimą, ačiū kosmetologei Katerinai už tai, kad atsakė į visus mano klausimus.

Atrasti savo kosmetiką ir procedūras nėra lengva, todėl pasidalinimas patirtimi gali būti labai naudingas. Man patiko kompanijos pasitikėjimas savo produktų efektyvumu, kurį kol kas galiu tik patvirtinti. Įdomu, kaip bus su priemonėmis namuose? Einu lukštenti sidabrinių dėžučių…

Atraskite „Esthederm“ patirtį pas Eglės kosmetologę Kateriną (861810031, www.kosmetologes.lt)