apzvalgos Mano Esthederm patirtis grozio bloge apie grozio proceduras

Mano atradimai

Eglė Rukšėnaitė

Eglė Rukšėnaitė

Verslininkė

Po procedūros aplanko euforija, kuri trunka gana ilgai, nes tas lengvumo jausmas yra labai stiprus, veidas švyti ir maloniai pašviesėja. Aplanko natūrali laimės šypsena. Galima būtų sakyti, kad po kiekvienos procedūros moterys jaučiasi panašiai, bet, deja, ne po kiekvienos gali jaustis taip lengvai ir natūraliai maloniai. Mane sužavėjo tai, jog žinai, kad viskas, kas buvo naudojama procedūros metu – labai natūralu, švelnu, o tavęs nei minutę nedirgino kvapai ar kokie stipresni pojūčiai. Kiekvieną sekundę galėjai jausti, kaip džiaugiasi tavo veido oda — ji tiesiog ištroškusiai geria viską į save. Labai malonus pats procedūros ritmas ir eiga. Profesionali kosmetologė viską subtiliai paaiškina ir papasakoja kiekvieną judesį, tai irgi suteikia žinių ir pažinimo.

Mano atradimai — NATŪRALUMO bei JAUTRIOS, ŠVELNIOS KOSMETIKOS ELITAS. Daug priemonių esu išbandžiusi, tarp jų ir profesionalių. Labai sveikinu šio prekės ženklo priemones, kurios yra itin švelnios. Esthederm Paris pavyko sukurti tą išskirtinio natūralumo, lengvumo, malonių ir itin švelnių kvapų balansą bei sintezę. Manau, tai labai reta ir itin vertinama suprantančių bei jaučiančių gerą kokybę žmonių tarpe. Aš tikrai pamilau iš pirmo įkvėpimo šias odos priežiūros priemones. Radau tai, ką norėčiau jausti kasdien. Atradau švaros ir natūralumo kosmetiką, o šias savybes ypač vertinu nūdienos gyvenime, kuomet aplinkui daugybė aštrių ar net sintetinių kvapų, nenatūralių priemonių, kurios sukuria vienkartinį jausmą, nuo kurio jau antrą dieną pavargsti. Kiti stengiasi sukurti greitą ir efektingą kelią į pagražėjimą ar jaunėjimą, bet mes jau suvokiam, kad tas itin stiprus poveikis vėliau atneša savo pasekmes ir, manau, vis daugiau moterų atsisuka į gražaus, natūralaus, kokybiško senėjimo proceso palaikymą, kurį maloniai atradau su šia kosmetika.

Laukiu, kada galėsiu ja pasimėgauti namuose ir kasdienybėje. Manau, tas švaros ir lengvumo jausmas įkvėps ir leis džiaugtis visa diena, laukiant vakaro.

Smalsu išbandyti ir kitas procedūras, kurios, tikiu, suteiks dar daugiau atradimų.

Ačiū kosmetologei LAURAI, ji buvo nuostabi!! Labai!

 

 
Atraskite „Esthederm“ patirtį pas Eglės kosmetologę Laurą (861888184, laurazvinakeviciene@gmail.com)