apzvalgos Mano Esthederm patirtis grozio bloge apie grozio proceduras

Oda tapo aksominiai švelni ir švytinti

Gražina Baikštytė

Gražina Baikštytė

Aktorė, knygų autorė

Esu iš tų, kurios į kosmetikos kabinetus vaikšto vos ne priverstinai. 🙂 Sveikatingumo ir grožio procedūras mėgstu daryti, negaišdama tam laiko, namie. Čia mano ir sporto salė, ir grožio salonas, kur treneris ir kosmetologė esu sau pati. Todėl kad šį mėnesį kartą per savaitę skubu į grožio saloną, man pačiai yra daugiau negu keista. 🙂 Tačiau INSTITUT ESTHEDERM PARIS kompanija turbūt pagalvojo ir apie tokias, kaip aš, pasiūliusi veido priežiūros priemonių programą namuose. Negaliu atsidžiaugti kosmetologės Vitos man parinkta CYCLO SYSTEM veido odos priežiūros priemonių linija brandžiai odai. Labai mėgstu kaukes, todėl buvau maloniai nustebinta, kad po švelnaus giluminio porų valiklio ir giluminio veido šveitiklio oda tapo aksominiai švelni ir švytinti.

Jeigu per pirmas procedūras ramiai atsiduodavau į kosmetologės Vitos rankas ir atsipalaiduodavau taip, kad kartais imdavau snausti, tai trečios procedūros metu dalyvavau procese ir jau galėjau atspėti, ką šiuo metu deda ant veido Vita ir koks produkto poveikis. Jei ko nežinojau, Vita proceso metu paaiškindavo.

Dar vienas nerealus atradimas – ląstelinio vandens purškiklis, kuris dabar visada yra man po ranka ir be kurio jau nebegaliu išsiversti. 🙂

 

 
Atraskite „Esthederm“ patirtį pas Gražinos kosmetologę Vitą (868221808, vitauteg@gmail.com)