Neringa Jurgelionienė - Mano Esthederm Patirtis

Perlinių malonumų vėrinys

Neringa Jurgelionienė

Neringa Jurgelionienė

Med. psichologė, psichoterapeutė

Labai apsidžiaugiau, kai mano kosmetologė pasiūlė sudalyvauti ESTHEDERM projekte ir išbandyti naująją EXCELLAGE linijos procedūrą. Su džiaugsmu sutikau, nes iš patirties žinojau, kad esu gerose rankose.

Ši procedūra – tai lyg perlinių malonumų vėrinys, suteikiantis gilų atsipalaidavimą, panirimą į švelnius pojūčius ir šiltas kosmetologės prisilietimų bangas, kurios artimos lengvo transo būsenai.

Labai maloni procedūros pradžia, kuri prasideda prisilietimais ir maloniais raumenų atpalaidavimais ir kvėpavimo suvienodinimu. Daug  dėmesio skirta veido ir kaklo odos valymui, giluminiam, tačiau labai švelniam, o aliejinis veido pilingas labai nustebino savo virsmu iš kremo į labai švelnų aliejų pilingą!

Kiekvieną kartą esu tikra, kad parinktos priemonės ir procedūros suteiks švytėjimo mano veido odai, pripildys ją nauja energija. Tačiau ši procedūra pranoko mano lūkesčius, nes vienas kitą keičiantys patyrimai buvo nuostabūs tiek kvapais, tiek produktų konsistencija, vėsos, gaivumo pojūčiu ir, žinoma, gautu efektu – švytinčia veido oda, atsipalaidavimo jausmu ir puikia nuotaika… Labai laukiu sekančios procedūros patirti naujų įspūdžių pliūpsnio…