Gražina Baikštytė ESTHEDERM deginimosi priemonės

„KREPŠYS PILNAS PRANCŪZIŠKOS MEILĖS“

Gražina Baikštytė

Gražina Baikštytė

Aktorė, knygų autorė

Nors vasara jau baigėsi, bet dar vis gyvenu atostogų Ispanijoje prisiminimais… Esu įsimylėjusi šią šalį, lankausi joje gan dažnai ir kiekvieną kartą Ispaniją atrandu iš naujo. Patinka vaikščioti nedidelių miestelių prie jūros gatvelėmis, gėrėtis užburiančiais kraštovaizdžiais, skanauti nuostabius ispaniškus valgius. O kur dar paplūdimio malonumai! Neslėpsiu, labai mėgstu pajūryje pasilepinti saule ir niekas manęs neįtikins, kad saulė kenkia odai, sendina… Kitaip kodėl, kai grįžtu iš atostogų, girdžiu malonius komplimentus, kad esu atjaunėjusi?… Saulė – tai vitamino D šaltinis, kurio Lietuvoje gauname labai nedaug, tad turime vartoti papildus. Svarbu degintis saikingai ir protingai. Į paplūdimį einu ryte apie 9 – 10 val. ir būnu maždaug iki 12 val., kai jau saulė pradeda negailestingai kepinti ir tampa pavojinga. Jei nenusimato kokios kelionės į kitus miestelius, tuomet į paplūdimį dar ateinu vakarop apie 16 – 17 val. Tos rytinės ir pavakario valandos pajūryje man pačios nuostabiausios!

O dabar apie svarbiausią dalyką – saulės apsaugos priemones. Jau daugel metų esu ištikima kompanijos INSTITUT ESTHEDERM PARIS draugė, esu išbandžiusi kone visas naujoves, tad ir atostogų neįsivaizduoju be Esthederm saulės priemonių. Jas pradėjau naudoti, vos joms atėjus į  Lietuvos rinką ir nieko geresnio dar neatradau. Pasaulyje yra daugybė įvairiausių saulės priemonių, tik reikia mokėti atsirinkti ir žinoti, ko tu nori. Aš noriu gražiai ir saugiai įdegti. Sakysite, kad per daug noriu, nes taip nebūna. Būna! Jei naudoji apsauginį saulės kremą su stipria filtrų apsauga, tuomet sunkiai įdegi, o Esthederm saulės priemonės yra unikalios vien dėl tos priežasties, kad jos vienu metu apsaugo odą nuo žalingo saulės poveikio ir tuo pačiu oda palaipsniui gražiai paruduoja.

Gal man lengva kalbėti, nes esu rusvos odos – nuo saulės ruduoju, o neraudonuoju, tačiau manau, kad Esthederm saulės priemonės tinka bent kokiai odai. Svarbu visada dar prieš einant į paplūdimį, pasitepti specialiais veidui ir kūnui skirtais kremais, o grįžus – kremais po deginimosi, kurie stiprina įdegį ir padeda ilgiau jį išlaikyti. Veidą paprastai tepu ne kartą išbandytu BRONZ REPAIR apsauginiu kremu, kuris ne tik suteikia gražų įdegį, bet dar ir lygina raukšles. Šiemet atsirado naujovė – apsauginis veido kremas su spalva BRONZ REPAIR SUNKISSED, tačiau patarčiau jį naudoti, kai jau veidas bent kiek įdegęs, nes jį patepus ant neįdegusios odos atrodysite pernelyg bronziniu veidu. ? Kūnui labiau mėgstu apsauginį pienelį ADAPTASUN, o ne aliejų vien dėl tos priežasties, kad pienelis greitai ir gerai įsigeria į odą, o išsitepus aliejumi oda labai greitai aplimpa smėliu, bet jau čia kaip kam geriau patinka…

Labai norėtųsi, kad Esthederm sukurtų ir kūnui kremą su spalva ar su savaiminio įdegio efektu. Tuomet ilgiau būtų galima mėgautis gražiu ne tik veido, bet ir kūno įdegiu ?

O šiaip labai džiaugiuosi tobulomis Esthederm saulės priemonėmis ir jokių kitų neieškau!

Šiemet Esthederm kompanija mane pamalonino stilingu lininiu paplūdimio krepšiu su šmaikščiu užrašu: „I AM BAG FULL OF FRENCH LOVE“ ( „Esu krepšys, pilnas prancūziškos meilės“). Užrašas subtiliai paslėptas krepšio vidinės pusės viršutinėje dalyje, bet puikiai matomas. Prancūziško stiliaus dizainas. ? Nors tą dieną krepšį nufotografavau tik su viena kūno apsaugos saulės priemone, bet kaskart eidama į paplūdimį jaučiau, kad nešu pilną krepšį prancūziškos meilės!