Išaušo paskutinė ESTHEDERM „EXCELLAGE“ projekto diena - Esthederm Patirtis

Kai išaušta paskutinė projekto diena…

Žaneta Jelanskaja

Žaneta Jelanskaja

Jogos trenerė

Išaušo paskutinė ESTHEDERM „EXCELLAGE“ projekto diena. Ir gaila, kad šis daug puikių potyrių padovanojęs projektas eina į pabaigą, tačiau kartu labai džiaugiuosi visa gauta patirtimi ir nuostabiu poveikiu, kuris dabar jau labiau nei akivaizdus.

Pirmiausiai – oda tapo stangresnė, ženkliai sumažėjo smulkių raukšlelių. Šis pokytis yra matomas bene labiausiai. Kitas dalykas, kurį itin pajutau gyvendama užmiestyje yra tas, kad oda tapo gerokai atsparesnė saulės spinduliams. Labai patiko CITY PROTECT InCellium vandens miglos poveikis odai, kurio dėka oda maloniai įdrėksta ir ilgą laiką nesijaučia sausumo, tempimo – ypač kai oras už lango yra vasariškai karštas. Šią priemonę tinka naudoti ir po jogos užsiėmimo ar sporto, ką kiekvienai ir rekomenduoju.

Kalbant toliau – akių kontūrų kremas ir jo poveikis. Priemonės dėka pasitraukė tamsūs poakiai, oda akių zonoje tapo žymiai stangresnė. Procedūros, kuri daroma naudojant šią priemonę, metu atliekamas ir veido bei dekoltė zonos masažas. Tai ne tik duoda savo rezultatus bet ir labai atpalaiduoja kūną ir mintis.

Galiausiai, noriu paminėti mano mylimos kosmetologės Andrėjos Krasnevičienės dėmesingumą ir kruopštumą atliekant procedūras. Rūpestis po procedūrų, profesionalūs patarimai ir džiaugsminga šypsena lydėjo mane viso ESTHEDERM „EXCELLAGE“ projekto metu. Esu labai dėkinga tiek Andrėjai, tiek šios linijos kūrėjams už galimybę džiaugtis sveika, stangia ir švytinčia veido oda.

Nuoširdus Jums ačiū.