Gražina Baikštytė

Pati sau kosmetologė

Gražina Baikštytė

Gražina Baikštytė

Aktorė, knygų autorė

Su „Institut Esthederm Paris“ draugauju jau daugel metų, todėl nenuostabu, kad esu išbandžiusi nemažai veido priežiūros priemonių. Atradau ir savo mėgstamiausias, be kurių, atrodė, kad niekaip neišgyvensiu. 😊 Kalbu apie intensyvią odos priežiūros liniją su hialuronu INTENSIVE HYALURONIC. Mano odai ji tinka idealiai, tai kam iš gero ieškoti dar geresnio? Laikiausi tokios nuostatos ir galvos sau nesukau, kol pasaulio ir mūsų visų nesukaustė pandemija. Karantinas apribojo mūsų judėjimo laisvę, veiklas, bet gal labiau išlaisvino kūrybiškumą ir fantaziją.

Prieš renkantis ESTHEDERM veido priežiūros priemones visada konsultuojuosi su šio prekės ženklo vadove Aira Kaleininkaite. Ji kaip niekas kitas gerai išmano brando subtilumus, tad patardavo, koks kremas mano odai tiktų geriausiai, tačiau šį kartą panorau pabūti pati sau kosmetologė. Grožio puoselėjimo srityje turiu šiokią tokią patirtį, o ir kūrybingumo man nestinga, bet vengiu „saviveiklų“ ir eksperimentų su savo pačios veidu. Tačiau viduje taip ir kirbėjo, ar man pavyks pačiai be profesionalų rekomendacijų išsirinkti tinkamas veido priežiūros priemones?.. Palikau „pailsėti“ mano pamėgtą hialurono liniją ir nėriau į dar nebraidytas lankas. Nekantriai laukiau, kol priemonės atkeliaus pas mane, kad galėčiau pradėti savo eksperimentą „Pati sau kosmetologė“. Turėjau omeny, kad dabar žiema, todėl ir priemones pasirinkau tinkančias šaltajam sezonui.

Vis tik negalėjau apsieiti be kreminės veido kaukės su hialurono rūgštimi INTENSIVE HYALURONIC, kuri labai tinka mano odai bet kurio sezono metu. Manau, ne man vienai… Apie šią kaukę jau esu rašiusi, tad nebesikartosiu. Hialurono kaukė – nepamainoma mano veido priežiūros rutinos dalis!

Visuomet vengdavau priemonių su rūgštimis vien dėl tos priežasties, jog man patinka įdegis, tad nenorėdavau, kad jis „nueitų“. Vasarą įdegi natūraliai, o žiemą naudodavau savaiminio įdegio priemones, tačiau yra vienas „bet“ – tai atsiradusios pigmentinės dėmelės. Karantinas pasufleravo tuo daugiau namie buvimo laikotarpiu atsisakyti savaiminio įdegio ir pabandyti atsikratyti tų dėmelių. Didelės koncentracijos rūgštinis serumas INTENSIVE AHA PEEL puikiai tam tiko. Negaliu sakyti, kad pigmentinės dėmės visiškai išnyko, bet jos žymiai pašviesėjo, o mažesnės apskritai išbluko. Serumas ne tik išlygino veido odą, sutraukė poras, bet ir pašalino negyvąsias odos ląsteles, taip skatindamas epidermio atsinaujinimą. Buvau atsargi, prie rūgštinio serumo pratinausi palaipsniui. Naudojau jį vakare prieš miegą, pradžioje kelis kartus per savaitę, vėliau vis trumpinau intervalus, kol serumu pradėjau tepti veidą kiekvieną vakarą. Patepus jausdavau lengvą odos dilgčiojimą, leisdavau serumui įsigerti, o tada veidą patepdavau mano dar niekada nebandytu intensyviai maitinančiu kremu NUTRI SYSTEM. Kodėl aš anksčiau jo nežinojau?!?… Šis kremas ypatingai gerai maitina odą, nes jame gausu maitinamųjų medžiagų, o tai itin gerai tinka odai šaltuoju metu. O jau tas lengvai svaiginantis bičių pienelio kvapas, paliekantis malonų šleifą… Kremo sudėtyje yra didelė bičių pienelio koncentracija. Ryte prabundi atsigavusia ir švytinčia oda.

Kremas NUTRI SYSTEM – mano naujas favoritas! Jį tepu ir ryte, tik serumą kitą naudoju – INTENSIVE VITAMIN E. Šis lengvos tekstūros serumas greitai nuramina sudirgusią odą, mažina paraudimą, jei jis atsirado, naudojant rūgštinį AHA PEEL serumą. Mano oda buvo kiek paraudusi po pirmų kartų, o vėliau priprato ir nejaučiau jokio diskomforto. Labai pamėgau serumą su vitaminu E, nes jis apsaugo veido odą nuo aplinkos taršos, kovoja su nuovargio ar streso žymėmis veide, užkerta kelią priešlaikiniam senėjimui. INTENSIVE VITAMIN E – galingas antioksidantas. Dabar ir jis mano favoritas drauge su NUTRI SYSTEM kremu.

Likau patenkinta savo eksperimentu. Man pavyko išsirinkti veido priežiūros priemones, kurios šaltuoju sezonu itin tiko mano veido odai. Su ESTHEDERM visada būna gerai!