Saulės nubučiuota, vėjo išglostyta…

Ulrika Rutkauskienė

Ulrika Rutkauskienė

„Svajonių vejos” vadovė

Nerūpestingai ir, kaip tyčia, paskubomis prabėgusi vasara, išsiilgta jos šiluma, įrudę skruostai ir nuo saulės bei jūros vonių atsigavęs bei žvilgantis kūnas, lig valias prisisotinęs saulės energijos, kuri užkelia emocijas ir pojūčiūs į absoliutų kulminacijos tašką. Ką dar prisimenu, tai kvapą. Saulės kvapą.

Man gražu įdegusios odos atspalvis; na, ne suskrudusios tik ;D. Jaučiuosi žymiai geriau ir tikrai sau gražesnė. Netgi rūbai, aksesuarai atrodo geriau, kai kūnas patonuotas saulės spindulių. Bet kaskart atsidūrus po juo, mintis neleidžia visiškai atsiduoti šiam dangaus kūnui, nes mokslas toliau mums kartoja ir kartoja tą patį apie saulės kenksmingumą odai. Prisipažinsiu, labai nemėgstu saulės kosmetikos, nes visų pirma ji turi tą tokį specifinį soliariumo kvapą, kad po pliažo norisi GREIT, TIK ir TIESIAI į dušą! O ir proceso metu tas kvapas ganėtinai jaučiamas, to pasekoje ir erzina. Žinoma, kai neturi pasirinkimo, kenti tą smarvę (čia plačiai šypsausi :D), na, bet o ką daryt. Apsimetu kokosu, tropine papūga ar koala ir dėl sveiko įdegio draugauju su saule toliau.

Bet laimei buvau išgirsta, ir vieną gražią dieną mano rankose atsiraso INSTITUT ESTHEDERM PARIS saulės linija! Aliejus kūnui, toninis veido kremas ir netgi kompaktinė veido pudra!! Ir visos priemonės SU APSAUGA nuo saulės. O juk ESTHEDERM rūpinasi mano oda jau tiek metų, bet pasirodo, dar ne viską žinojau. Dabar atskirai apie kiekvieną priemonę:

  • ALIEJUS. 3 saulutės.

Ne, tai ne įvertinimas. Tiesiog ESTHEDERM saulės produktai yra žymimi saulutėmis, o ne SPF skaičiumi. Aukšta apsauga, padeda gražiai įdegti pagal Tavo odos tipą, apsaugo odą nuo senėjimo. Kas smagu, kad aliejus tinkamas ne tik kūnui, bet ir plaukams. Taigi, žvilga ir Tavo kūnas, ir kasos!

 

  • TONINIS VEIDO KREMAS. 2 saulutės.

Jį tepu ant drėkinamojo kremo tam, kad tolygiau pasiskirstytų, nes spalva yra pakankamai tamsi, o konsistencija – kaip kreminės pudros. Taip pat, ne paslaptis: kuo daugiau drėgmės, tuo geriau odai. Tad, jei naudoji pirmą kartą – atsargiai, nepadaugink. O jei netyčia paspaudus išbėgtų daugiau, tepk jį ant kaklo ir dekoltė (dar ir tam, kad neatsirastų skiriančioji linija tarp veido ir kaklo). Šios kūno vietos kaip ir veidas nusipelnė atidesnės priežiūros (neabejoju, žinai dėl ko ;)). Šis kremas, be priešraukšlinio poveikio, dar pasižymi tokia šaunia savybe, kaip odos stangrinimas. O ir pavadintas – SUNKISSED (angl. „saulės nubučiuota (-as)“). Nieko daugiau pridurti ir nereikia!

 

  • KOMPAKTINĖ PUDRA. 2 saulutės.

Oi, šis daiktas man buvo visiškas atradimas, nes ar sportuoju, ar deginuosi – makiažas lieka namie kaip naminis kačiukas :)). Na, labai, tiesiog siaubingai dekoratyvinė kosmetika kenkia odai jai prakaituojant ar esant saulėje. O jei viskas kartu… Taigi buvo tokia nuostaba man, kad yra toks dalykas kaip sausa pudra, apsauganti nuo saulės. Šis produktas kuo smagus, kad visų pirma gelbsti pamiršus saulės kremą veidui/ dekoltė. Visų antra, puikiai tinka mišriai, į blizgesį linkusiai odai, nes suteikia matiškumo efektą (ant saulutės mano kakta pirmoji pradeda blizgėti). Tik turėki su savimi kosmetinį šepetuką ar kempinėlę, nes prie pudros nėra pridėta ;).

 

Kas jungia visus šiuos produktus? KVAPAS! Ir būtent tokiu pasižymi tik ESTHEDERM saulės kosmetika (teigiu, nes turiu su kuo palyginti), ypač KŪNO ir PLAUKŲ ALIEJUS. Kai po pliažo kvepi prabangiais kvepalais, tuomet ir į dušą skubėti nereikia… Ech, vasara, paskubėki!

10/10 ir taškas.

Myliu ESTHEDERM. Besąlygiškai.

 

*Dėl ESTHEDERM saulės linijos produktų teiraukitės mūsų partnerių kosmetologių.