Tikras gamtos rūpestis Tavo sudirgusiai odai

Ulrika Rutkauskienė

Ulrika Rutkauskienė

„Svajonių vejos” vadovė

Nors plačiais žingsniais, skambantis nukritusių lapų šnaresiu ir visais rudens paletės atspalviais nusidažęs Spalis žengia savo pirmuosius žingsnius, Vasara savo paleistais plaukais dar primena apie save ne tik besitęsiančiais saulėtais orais, bet ir jūros nuskalauta ir brizo nugairinta veido oda. Be abejo, saugotą INSTITUT ESTHEDERM PARIS saulės linijos. Vėlgi naudotos pastoviai tiek prieš, tiek po saulės vonių.

O, BET, TAČIAU…problema išryškėjo nuėjus pas kosmetologę: ant kairiojo skruosto atsirado įtartinas paraudimas. Lyg alerginė reakcija. Priežastis nebuvo nustatyta, nes įtakojančių faktorių išties daug: kaip besistengsi, ne visada pavyksta išlaikyti vidinę ekologiją. Ką daryti? Vaistų atsisakiau (buvo siūlomi hormoniniai), ir čia į pagalbą atėjo kvapnusis INTENSIVE PROPOLIS serumas. Taip, jis naudojamas kartu su INTENSIVE PROPOLIS veido kremu, bet pabandžiau panaudoti vieną ant sudirgusios odos. Tepiau 3 dienas iš eilės. Ryte ir vakare. Netgi po makiažo pagrindu. Ir bingo! Dėmė pranyko. Mano veido oda atgavo savo pirminę išvaizdą. Vėl sveika ir lygi!

Visi žinome propolio (dar kitaip vadinamo, bičių pikiu) naudą. Tai unikalus gamtos produktas, patentuotas mažųjų sparnuotųjų darbininkių. Kiek naudos jos neša Žmogui. Tad drąsiai galiu teigti: jeigu turite problematišką odą, prisiminkite šį ypatingą ESTHEDERM prekės ženklą su INTENSIVE PROPOLIS priešaky! Jau penkeri metai savo odos sveikatą ir grožį patikiu šiam išskirtiniam Prancūzui, kuris dar niekada manęs nenuvylė. Neabejok, patikėk Juo ir TU! 😉

MYLIU Esthederm. Besąlygiškai

Ulrika