Pagaliau ateina pavasaris!!!

Andrėja Krasnevičienė

Andrėja Krasnevičienė

„NordClinic“ kosmetologė

Ši žiema buvo ypač sunki ir ilga… Gal dėl to, kad vasara nebuvo labai saulėta ir ruduo lietingas… Tad ačiū „Esthederm” komandai už puikią galimybę šiuo ypač sunkiu odai periodu pasimėgaut Esthederm Intensyviom hialurono procedūrom! Ir nors 4 procedūrų kursą baigiau jau sausio gale, galiu pasakyt, kad oda dar jaučiasi puikiai!!!

Neslėpsiu, savo odą aš prižiūriu labai gerai, juk toks mano darbas!!! Juk niekas nenorės eiti pas kosmetologę, kuri neprižūri savo odos! Tad visad turi būti pavyzdys savo klientėms ir ant tavo odos neturi būt nuovargio, nemigos žymių, nes jei nesugebi pasirūpinti savimi, kaip pasirūpinsi ja. 😉

Tad aš nelabai jaučiu pavasario odai keliamų rūpesčių – šerpetojimo, dehidratacijos, sausos, papilkėjusios odos. Bet klientės tuo ypač skundžiasi, daugelis jau tai pajunta vasarį ir, jei toliau nieko nedaro, tai kovas būna itin sunkus odai metas. Tad tos, kurios nenori intervencinių procedūrų, badymų ar stiprių cheminių pilingų, labai rekomenduoju išbandyt Esthederm Intensive hialuronic terapiją.

Tai labai švelni, bet tuo pačiu puikiai atstatanti procedūra su penkių pilingų sistema bei intensyvia hialurono kauke, kuri grąžina odai drėgnumą jau po pirmos procedūros!

Jeigu mėgstate labiau medicinines procedūras, tokias kaip mezoterapija ar biovitalizacija, nepamirškite, kad ant nuramintos, pridrėkintos odos rezultatai bus labiau matomi ir pralonguoti! Šios procedūros puikiai dera ir viena kitą papildo.