Kosmetologė Vita - Esthederm patirtis

Didžiausias džiaugsmas – tai klientų pasitikėjimas ir šypsenos

Garsioje sentencijoje Konfucijus teigia: „Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti”. Džiaugiuosi, kad kosmetologės kelią pasirinkau ne iš karto baigusi vidurinę mokyklą. Vadybos studijos Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete, įgytos žinios,  darbo patirtis, gyvenimo kelyje sutikti žmonės, sėkmės istorijos ir ilgai puoselėta svajonė leido šiandien dienai sukurti tokią darbo vietą, kokios visuomet norėjau. Kosmetologijos mokiausi Vilniaus kolegijoje Sveikatos priežiūros fakultete. Nuolat tobulinuosi bei keliu savo kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, mokymuose, konferencijose. Mano profesijai būtina nuolat tobulėti, nes mokslas žengia pirmyn kiekvieną dieną, ir aš noriu būti to dalimi. Med. kosmetologe dirbu  šešerius metus ir antri metai esu grožio salono „La Vie“ įkūrėja bei kosmetologė.

Moters veidas yra jos sielos atspindys. Savo veido oda rūpinuosi nuolat. Tinkamai suformuoti higienos ir mitybos įpročiai, tinkamų kosmetinių priemonių ir procedūrų pasirinkimas – pamatas gerinant odos būklę tiek jaunystėje, tiek brandžiame amžiuje. Naudoju tik profesiolalią kosmetiką, kurią kruopščiai renkuosi. Stengiuosi kartą per savaitę palepinti savo odą puoselėjančia procedūra.

Labiausiai patinka, kad ši profesija verčia nuolat domėtis naujovėmis, kurias galiu pritaikyti savo darbe. Kasdien sutinku naujų ir įdomių žmonių, kuriems galiu atlikti individualiai parinktas procedūras ir parinkti kosmetines priemones pagal jų odos būklę ir poreikius. Didžiausias džiaugsmas – klientų pasitikėjimas ir šypsenos.

O svarbiausia – meilė gyvenimui, tvirta šeima ir mylimas darbas.