Veido procedūra KITAIP

Eglė Rukšėnaitė

Eglė Rukšėnaitė

Verslininkė

Pirmiausiai didelis ačiū didžiam savo srities profesionalui Kosmetologei p. Inesai Čižikienei iš salono „Glow Beauty“ (Aguonų g.). Ji yra puikus pavyzdys, koks turi būti profesionalus kosmetologas, kuriuo ne tik pasitiki, bet jis žino ir profesionaliai moka parinkti kas būtina Tavo veido odai.

Išbandžiau naują Esthederm Intensive procedūrą. Patirtis nustebino, net ir mane – “spa kritikę”,  procedūros eiga ir jos sudėtis netikėta, kitokia nei tikiesi…

Esu spa procedūrų “Kritikė” 🙂 Kadangi savo darbe man tenka daug matyti ir susidurti su įvairiomis kūno ir veido procedūromis, įvairiomis kosmetikomis, tad kartais sunku mane nustebinti. Jei palyginčiau iki šiol išbandytas įvairias veido procedūras su skirtingomis kosmetikomis, tai ši naujoji Esthederm Intensive procedūra tikrai netikėtai nustebino! Pirmą kartą praktikoje susiduriu su procedūra, kurios eigoje tiek daug dėmesio, laiko ir skirtingų produktų skirta veido odos paruošimui ir jos valymui, giluminiam valymui. Tai yra vou naujiena ir kaip gerai!

Tikriausiai suprantate, kad odos priežiūros ir raukšlelių mažinimo rezultate labai svarbią vietą užima tinkamas veido odos valymas, šveitimas – apie tai savo procedūrose pirmieji taip aiškiai ir ryškiai visuomenei prabilo Esthederm su naująja procedūra ir kosmetikos linija Intensive.

Procedūros metu veido oda gauna net keturis skirtingus valymo etapus su profesionaliomis skirtingomis Esthederm priemonėmis.  Esu tikra, tokio kokybiško ir gero veido odos paruošimo, žinoma, vertinant natūralesnes kosmetikas be intensyvių cheminių preparatų ar mechaninių priemonių naudojimo, nebuvau išbandžiusi. Šios procedūros vien tik veido paruošimo dalies dėka mano oda tarsi švyti, tapo šviesesnė, išnyko pilkumas, nuovargio raukšlelės, veidas natūraliai gyvai spindi. Tokio rezultato niekada nepasieksite namuose pačios. Verta bent 1 kartą per mėnesį turėti tokį efektą, kuris išlieka ilgam ir padeda vėliau prisižiūrėti namuose.

Ačiū, kad atsirado tokios procedūros ir kosmetika, kuri iš esmės pagelbėja teisingai rūpintis veido oda ir paruošti ją įsisavinti kitas priešraukšlines priemones, tokias kaip serumus, Intensive kremus ir kita, kas priderinta Jūsų veidui!