NEKTARAS MANO ODAI - Ulrika Rutkauskiene

NEKTARAS MANO ODAI

Ulrika Rutkauskienė

Ulrika Rutkauskienė

„Svajonių vejos” vadovė

Kaip šią žiemą mane gelbėjo INTENSIVE HYALURONIC linija, – bene vienintelė veido kosmetika, kuri taip man tinka šaltojo sezono metu, mielai su Jumis pasidalinsiu ne tik blog‘e, bet ir asmeniškai (visada man galite brūkštelti Facebooke ;). Nors ir senokai čia rašiau, žiemos džiaugsmus šį kartą praleisiu, nes kartu su Jumis pirmiausia labai noriu pasidžiaugti pagaliau atgimusia gamta, sugrįžusia saule, pavasariu kvepiančiu oru ir kasdieniniais paukščių chorais!

Esu dėkinga už galimybę dalyvauti ir šiame ESTHEDERM PATIRTIS etape, kuris vėl naujas, kitoks negu prieš tai buvusieji. Iš tikrųjų, kaip tik jau galvojau pereiti prie lengvesnių, pavasariškesnių produktų mano veido odai, ir štai rankose laikau INTENSIVE PROPOLIS linijos trejetuką: toniką, kremą ir serumą.

Visos gerai pažįstame šį bičių produktą, tad pirma mintis kirbėjo, žinoma, dėl kvapo.  Kvapai kosmetikoje man labai patinka, netgi tie „neskanūs“ bei „įdomūs“, todėl propolis mano nosiai jau suteikė gana smagų lūkestį – ir, aišku, nenuvylė, nes tokio švelnaus propolio kvapo kosmetikoje nesu anksčiau užuodusi. Ir jį, be abejo, jauti, bet labai toli. Tai ypač aktualu toms nosytėms, kurios nelabai bičiuliaujasi su šiuo kvapu 🙂

Toniką ir kremą oda tiesiog gerte geria ir nepalieka riebumo. Beje, pasitepus kremą, jaučiama kaip kosmetika „dirba“. Dar labiau jaučiamas efektas nuo šios serijos serumo – itin koncentruoto, turinčio intensyvesnį kvapą. Be to, šis produktas unikalus tuo, kad yra aukštos koncentracijos (net 50% gryno propolio!). Mano odą vis paberia, atsiranda komedonų, nes mišraus tipo. Todėl PROPOLIS serumas labai greitai sutvarko šias problematiškas vieteles. Užtenka nakčiai pasitept ir ryte jau viskas už tave sutvarkyta ;).

Kitas mane labai nustebinęs dalykas – tai serumo aktyvus veikimas, itin jaučiamas užsitepus ant veido. Jausmas toks, lyg veidu švelniai bėgiotų mažytės skruzdėlytės.

Arba bitės, nešančios nektarą mano odai.