Antra spirulinos procedūra - Esthederm Patirtis

Antra spirulinos procedūra

Eglė Kislovski

Eglė Kislovski

GRL PWR įkūrėja, LSS valdybos narė

Kaip pirmame atsiliepime sakiau, kad viskam, kas gera, reikia laiko. O tai pasitvirtino su kaupu. Praėjo daugiau nei mėnuo po pirmosios procedūros ir oda susitvarkė puikiai. Žinoma, tai lemia ne tik kosmetika, svarbu prisižiūrėti mitybą, dienos ritmą, emocijas ir pan., bet taip pat svarbu, kokią kosmetiką pasirenki savo odai.

Problemoms spręsti man labai padėjo Esthederm INTENSIVE Vitamin E serumas bei INTENSIVE HYALURONIC kremas. Naudojant priemones, oda tapo pridrėkinta, dingo visi „sausuliukai“. Ir, žinoma,  micelinis vanduo jau tapo kiekvieno ryto ritualu.

Nužingsniavus pas kosmetologę antrai procedūrai, ji pasakė tą patį, jog oda atrodo kur kas geriau. Taigi, įsitaisiau jos kėdėje ir mėgavausi dar viena procedūra. Šį kartą atliko intensyvią deguonimi pripildančią procedūrą su spirulina, kuri truko apie pusantros valandos. Procedūros metu tarsi įkritau į meditacijos būseną, pailsėjau, tuo pačiu ir odai daug geriau. Juk per visą dienos rutiną ir bėgimą mums, moterims, labai to reikia.

Taigi, jei dar nepabandėte, kviečiu save palepinti procedūra, kuri ne tik gražina jūsų veido odą, bet ir trumpų masažų pagalba, kuriuos atlieka procedūrų metu, atsipalaiduojate ir pailsite.