Kuo ypatinga procedūra su spirulina - Kosmetologė Andrėja

Kuo ypatinga procedūra su spirulina

Andrėja Krasnevičienė

Andrėja Krasnevičienė

„NordClinic“ kosmetologė

Manau, į šį projektą mane pakvietė, kad įvertinčiau ne tik pojūtį, bet ir poveikį odai ir kaip kosmetologė, ir kaip klientė. Po 3 Esthederm procedūrų galiu drąsiai pasakyt, kad poveikį matau ir jaučiu. Mano oda akivaizdziai drėgnesnė ir skaistesnė tapo jau po pirmosios procedūros!

Bet norint išlaikyti poveikį, vienos procedūros neužtenka, ypač jei oda pavargusi, dehidratuota, jaučiamas odos tempimas, ji šerpetoja. Tuomet ypač svarbu išeiti pilną 4 procedūrų kursą, kad užtvirtintume procedūrų poveikį ir „prolonguotume“ efektą.

Tad kuo ypatinga ši pocedura ir kokiai odai ją rekomenduočiau.

Spirulina, lietuviškai vingrunė, yra jūroje auganti žolė, kuri savo sudėtyje turi virš 200 odai reikalingų komponentu – jie stipriai drėkina, stangrina, regeneruoja odą. Todėl procedūros su spirulina puikiai tinka šalčių, vėjo, saulės pažeistai odai atstatyti. Taip pat ir brandžiai, stangrumą praradusiai odai. Ji puikiai nuramina ir sudrėkina odą, bet tuo pačiu nepalieka jokio riebumo pojūčio! Tad visos, kas norėtų pajausti jūros gaivą ant savo veido odos, turėtų išbandyti šią procedurą. 🙂