Nauji pojūčiai - Asta Lipštaitė - Esthederm Patirtis

Nauji pojūčiai

Asta Lipštaitė

Asta Lipštaitė

„Laimė” vykdomoji redaktorė

„Kokius kremus tu naudoji, kad visai neturi raukšlių?“ – paklausė manęs ilgai mane tyrinėjusi draugė, kai susitikome. Papasakosiu jums visoms.

Kai tąkart susitikome su drauge, buvo tarpušventis, o aš buvau apsilankiusi trijose procedūrose su naujomis „Institut Esthederm Paris“ dermoestetikos priemonėmis. Šią savaitę pas Inesą iš „Glow Beauty“  apsilankiau ketvirtąjį kartą ir baigiau kursą. Bet ne tų stebuklingų priemonių, apie kurias teiravosi draugė, indelius.

Kai gavau laišką iš Airos, kad „Institut Esthederm Paris“ žiemą pasitiko naujienomis – intensyviai drėkinančių priemonių (serumu ir kremu) su hialuronu linija „Intensive“ – pas Inesą nuskuodžiau vos prasidėjus gruodžiui. Į pasimatymus su kosmetologe, per kuriuos man būdavo atliekamos net penkios veido odos šveitimo ir valymo procedūros, vaikščiojau kartą per savaitę, o namie ryte ir vakare naudojau jau minėtos linijos serumą ir kremą „Intensive Hyaluronic“. Šios priemonės ne tik drėkina odą (hialurono rūgšties molekulės yra tarsi koks vandens rezervuaras), saugo ją nuo oksidacinio streso, bet ir mažina raukšles (voilà!).

Simpatijų „Institut Esthederm Paris“ priemonėms, kurios man tinka lyg antra oda ir yra lyg man sukurtos (esu girdėjusi tokį komplimentą), niekada neslėpiau (beje, girdėjau, kad ši linija vos pasirodžiusi tapo labai mėgstama ir perkama lietuvių, matyt, Inesa teisi – skaitykite toliau), bet šį kartą kosmetologės kėdėje mane aplankė nauji pojūčiai.

Iš pradžių net pasimečiau: ar tikrai reikia tiek daug šveitiklių, ar jie nepakenks mano gana plonai odai? Ypač baiminausi rūgštinio, pasirodo, visai be reikalo. Jis tik vos vos „kandžiojasi“, o paskutinį kartą visiškai nejutau jokio dilgčiojimo. Kitas mane dominęs dalykas, kurio per paskutinį susitikimą ir paklausiau Inesos, ar odai gali būti per daug drėgmės? Į mano klausimą kosmetologė atsakė, kad dažna lietuvių bėda – pernelyg išsausėjusi, net nehidratuota, oda, o ją „pergirdyti“ drėkinamosiomis priemonės beveik neįmanoma. Tačiau visą gruodį, kai odai drėkinti naudojau „Institut Esthederm Paris“ priemones ir vaikščiojau pas Inesą, manęs neapleido jausmas, kad mano oda jau užtektinai pagirdyta ir pamaitinta.

Kartais rytais net nebetepdavau serumo, tik kremą (arba tepdavau vien serumą). Pasirodo, mano įprotis užtepus serumo kartais nebenaudoti kremo manant, kad užteks tik serumo, yra niekam tikęs: nors serume veikliųjų medžiagų koncentracija kur kas didesnė ir priemonė tuo yra stipresnė bei intensyvesnė, ji veikia tik paviršiuje, o kremas padeda įsisavinti veikliąsias medžiagas. Jiedu abu – puiki pora. Na, gal palyginimas ir nelabai vykęs, tačiau čia panašiai, kaip, užtepus kreminės pudros, jos „neužtvirtinti“ biria.

Beje, nutiko dar vienas įdomus dalykas: naudodama šį duetą ir lankydamasi pas Inesą, vėl ėmiau vaikščioti be makiažo – regis, toks „šalutinis“ poveikis man nutinka naudojant bet kokias „Institut Esthederm Paris“ priemones.

Serumas man ypač patiko: lengvutė tekstūra, labai greit įsigeria, nepalikdama jokios blizgios plėvelės, maloniai kvepia. Juokingas niuansas: pakuotėje serumo indelis buvo be dangtelio, tik su dozatoriumi; esu taip įpratusi prie dangtelių, kad kaskart jį panaudojusi nejučia imu ieškoti, kur tas nusimetė. Štai prie kokių veiksmų priveda įpročiai :-).

Ir pabaigai dar vienas patarimas: ir serumo, ir kremo, ir kitų priemonių veikliųjų medžiagų poveikį ypač sustiprina ir padeda joms greičiau patekti į giliuosius odos sluoksnius ir pradėti iškart veikti, padeda nuvalius veidą prieš tepant priemones papurkšti odą ląsteliniu vandeniu. Age beautifully! – kaip linki „Institut Esthederm Paris“.

Kosmetologės kabinete naudotos priemonės:

Švelnus giluminis porų valiklis, „L’Osmoclean Crème Douce Désincrustante“,

Skaistinamoji šveičiamoji kaukė, „Osmoderlyse 1“,

Rūgštinis šveitiklis, „Visageface“,

Intensyvus deguoninis dviejų pakopų šveitiklis (Oxygenating Gel 1 ir Oxygenating Gel 2), „Visageface“,

Ląstelinio vandens purškiklis, „Eau Cellulaire“,

Intensyvi drėkinamoji kaukė, „Intensive Hyaluronic“,

Stangrinamoji paakių kaukė (Eye Contour Lift Patches), „Lift & Repair“,

Linijos „Intensive Hyaluronic“ serumas ir kremas.

Namie naudotos (ir sėkmingai tebenaudojamos) priemonės:

Hialurono rūgšties serumas „Intensive Hyaluronic“, 30 ml

Hialurono rūgšties kremas „Intensive Hyaluronic“, 50 ml