Veikti kartu su amžiumi užuot kobojus prieš jį - Gražina Baikštytė - Esthederm Patirtis

Veikti kartu su amžiumi užuot kovojus prieš jį

Gražina Baikštytė

Gražina Baikštytė

Aktorė, knygų autorė

Antroji INSTITUT ESTHEDERM PARIS patirtis pas mane atėjo kažkaip labai natūraliai. Dar nebuvo pasimiršę pirmųjų procedūrų malonumai, nenutrūkęs ryšys su pačia kompanija, tad pasiūlymą išbandyti naują itin efektyvią deguonies procedūrą su Hialurono rūgštimi priėmiau su dideliu džiaugsmu. Jau žinojau, kad su Esthederm blogai nebus 🙂 Man itin artima INSTITUT ESTHEDERM PARIS koncepcija: „Veikti kartu su amžiumi užuot kovojus prieš jį“. Kokie nuostabūs ir teisingi žodžiai! Patinka, kad kompanija bet kokio amžiaus moteriai kuria efektyvias odos priežiūros priemones, kurios palaiko optimalią odos būklę jai kintant su metais, o procedūrų rezultatai matosi iš karto ir turi ilgalaikį poveikį. Kokiai moteriai tai gali nepatikti!?

Pasiūlymas išbandyti deguonies prisotintas priemones ir procedūras su Hialuronu buvo ypač savalaikis. Atšalęs oras ir šildomos patalpos padarė savo juodą darbą – mano veido oda kaip mat išsausėjo ir jau reikalavo intensyvaus drėkinimo. Su grožio salono „La Vie“ kosmetologe Vita sudarėme keturių apsilankymų grafiką, tad džiaugiausi, kad vėl būsiu lepinama jos švelnių ir profesionalių rankų. Pirmiausia Vita paaiškino, kuo skiriasi ši intensyvi deguonies su Hialuronu procedūra nuo ankstesnės – jauninančios Cyclo System linijos, kurią jau buvau išbandžiusi praeitos patirties metu. Nė viena jų nėra nei blogesnė, nei geresnė – jos tiesiog kitokios, tad ir jų poveikis skiriasi. Apie Cyclo System procedūras ir jų poveikį jau rašiau anksčiau, tad dabar noriu pasidalinti apie procedūras su Hialuronu. Kadangi visada noriu žinoti, kokia būtent priemonė tepama ant mano veido ir koks jos poveikis, todėl Vitai neleidau ramiai dirbti ir vis klausinėjau, kas ir kaip 🙂

Pirmą kartą pas Vitą atėjau su makiažu, tad pirmiausia kosmetologė atliko demakiažą: valomuoju pieneliu nuvalė veidą, o akis ir lūpas – dvifaziu valikliu sudrėkintais kosmetiniais diskeliais. Kai veidas jau buvo švarus, galima buvo atlikti tris vieną po kito sekančius pylingus. 1. Švelnų giluminį porų valiklį „Gentle Deep Pore Cleanser L‘Osmoclean“ lengvais sukamaisiais judesiais kosmetologė masažavo tol, kol jis pakeitęs konsistenciją sutirštėjo ir priklijavo nešvarumus, o tada nuplovė. 2. Skaistinantis giluminis veido šveitiklis-kaukė „Lightening Buffing Mask Osmoclean“ pašalino negyvas odos ląsteles. 3. Nusluoksniuojantį gelį – pylingą Vita įmasažavo ir paliko ant veido kuriam laikui pagal mano odos poreikį. Po to veidą nuprausė ir nupurškė taip mano mėgstamu ląsteliniu vandeniu „Cellular Water“, kuris kaip mat atstatė odos pH.

Jeigu šios priemonės man buvo žinomos dar iš pirmosios Esthederm patirties, tai toliau laukė nauja ir man nežinoma intensyvi 2-jų žingsnių deguonimi pripildytų priemonių procedūra, kuri išties buvo labai maloni. Vienas ant kito buvo tepami du skirtingi geliai. Pats įdomumas – savotiško burbuliavimo reakcija, kuri vyksta susijungus dviem geliams. Buvo juokinga jausti, kaip deguonis taip žaismingai skverbiasi į giluminius odos sluoksnius 🙂 Kai oda jau prisotinta deguonies, geliai nuplaunami ir oda vėl atgaivinama stebuklinguoju ląsteliniu vandeniu.

Tačiau išsausėjusiai odai drėkinimo vis dar nepakako, todėl Vita mano odą palepino Hialurono serumu ant jo užtepdama Hialurono rūgšties kaukę, bet prieš tai dar ant akių vokų uždėjusi pakeliamuosius akių kontūrų pleistrus „Lift & Repair Eye Contour Lift Patches“, kurie akimirksniu pakelia akių vokus ir sumažina raukšleles apie akis. Puiki priemonė einant į vakarėlį 🙂 Kol visas tas gėris ant mano veido buvo paliktas ramybėje apie 15 – 20 min., Vita masažavo mano rankų plaštakas. Dar viena nauja maloni patirtis! Po to veidą nuplovė, padengė Hialurono rūgšties kremu „Intensive Hyaluronic“ ir užpurškė jau man žinomu nuo aplinkos poveikio apsauginiu purškikliu „UV in Cellium“.

Negaliu atsidžiaugti, kaip ši procedūra atstatė mano odos dehidratacijos lygį ir užpildė raukšleles – jos tapo mažiau pastebimos, o gavus maksimalų drėkinimą, nebejaučiau jokio odos tempimo – ji tiesiog švytėjo!

Na, o kad ir pati galėčiau namie palaikyti odos drėkinimo balansą, Vita man įteikė didelės koncentracijos rūgštinį serumą „Intensive AHA Peel“ ir Hialurono rūgšties kremą „Intensive Hyaluronic“. Galiu patvirtinti, kad šios priemonės ypatingai tinkamos šaltuoju metų laiku! Sakiau, kad su Esthederm blogai nebūna 🙂