Užkariautojų sugrįžimas

Eglė Rukšėnaitė

Eglė Rukšėnaitė

Verslininkė

Vėlyvą rudenį gavusi kvietimą sudalyvauti Esthederm programoje, labai apsidžiaugiau, nes šią kosmetiką jau buvau pažinusi ir nesiskyriau su ja daugiau nei pusmetį, vasarą ir rudenį tai buvo mano atradimas, kuris užkariavo mano vonią, mano mašinos daiktinę, mano rankinuką ir mano sporto krepšį, lėtai, bet užtikrintai įsėlino į mano kelioninį lagaminą, vėliau klastingai įsiveržė į mano paplūdimio kuprinaitę :). Žodžiu, jaučiausi kapituliavusi prieš Prancūzus, jų vyną su sūriu ir jų šią viliojančią kosmetiką, tai tą vėlyvą rudenį net susirūpinau – na tai kas dar 🙂 ….??????? 🙂

Vėliau pasipasakosiu, kaip ši kosmetika mane užkariavo, būta tikrai labai daug atradimų, ypač man, kuri esu labai kukliai subtili, išranki ir kritiška priemonių vartotoja. Kai iki šiol pas mane puikavosi vos keletas išrinktų priemonių, net negaliu garsiai pasisakyti (kad vyrai neišgirstų), kiek dabar jų pas mane yra 🙂 po Esthederm užkariavimo 🙂

Voula… „Intensyvioji linija“! Rudenį labai džiaugiausi tokios linijos atsiradimu, tarsi pasąmonėje jau norėjosi Esthederm priemonės su intensyvesniu poveikiu. Labai patiko, kad yra sukurtas ir serumas, nes jau iki šios kosmetikos atsiradimo serumo tekstūrą esu patyrusi ir man ji labai patinka. Tad laukiau serumo ir, rudeniui artėjant, labai laukiau Intensyvios linijos kremo, kuris padėtų man pakovoti su saulės išvarginta, klimato kaitos rezultate sausėjančia oda, smulkiomis ir jau gilėjančiomis raukšlėmis.

Jau pirmąjį kartą atidarius kremo „INTENSIVE HYALURONIC Cream“ gražųjį buteliuką ir subtilų serumą „INTENSIVE HYALURONIC Serum“, mane užliejo džiugesys… Švelnūs, malonūs, neintensyvūs kvapai, labai maloniai nustebino kremo ir serumo tekstūra. Kremas vou… Jausmas lyg ištirpę perlai – ypatingai lengvas, atrodo lyg permatomas, labai skalsus, lengvu prilietimu pasiskirto po veido odą, palikdamas nuostabų švelnumo pojūtį. Serumas, lyg prisotintas baltojo aukso, nustebino sodrumu ir turtingumu. Tai labai skirtinga patirtis nuo anksčiau mano naudotų serumų ir tai labai patiko, ypač tiko mano sausėjančiai odai. Pasitepus serumo, pasijaučiau, kaip įnėrus į gaivų vandenį, kada oda būna labai laiminga ir atsigaivinusi, bei išnirus pradeda šviežiai ir naujai, švelniai spindėti.


Du neatsiejami draugai

Praėjus pirmajam susižavėjimui ir pradėjus naudoti naujos linijos serumą bei kremą, atėjo kasdienybės patirtis.

Taigi galiu pasakyti, kad ponaitis Serumas „INTENSIVE HYALURONIC Serum“ ir ponas Kremas „INTENSIVE HYALURONIC Cream“ pasirodė du neatsiejami draugai ir, tarsi susimokę prieš mane, mokino mane vartoti juos abu kartu, vienu momentu buvau rimtai ant jų supykusi :). Taigi bandžiau naudoti vieną kremą, be serumo, bet pasirodė, kad mano sausai ir palepintai odai jau nebeužtenka vieno kremo draugijos. Po kremo oda pradeda švytėti ir tuo momentu atrodo labai viskas nuostabu, bet dienai įpusėjus pradėjau jausti, kad ko tai dar trūksta, tad teko atsiprašyti dviejų Esthederm draugų 😉 už eksperimentą ir pradėti naudoti tiek ponaitį Serumą, tiek poną Kremą kartu: tiek ryto ritualo metu, tiek vakarui pasibaigus.

Tad nuoširdžiai rekomenduoju, jei Jūsų oda linkusi sausėti, jei esate palepinta ir mylite save, savo odą ir komfortą, net nebandykite išskirti šių Esthederm draugų kompanijos, bei Serumu bei Kremu mėgautis kartu. Ir labai aiškiai matomi rezultatai džiugina jau po trijų dienų naudojimo. Nepraėjus savaitei, mano odos smulkiosios raukšlelės nebeerzina, gilesnės tikrai pastebimai sumažėjo ir sušvelnėjo, veidas tarsi atsinaujina – SPINDI!

Kelios rekomendacijos

Efektingas naudojimas: naudokite serumą „INTENSIVE HYALURONIC Serum“ ir po jo susigėrimo į veido odą Kremą „INTENSIVE HYALURONIC Cream“.
Bukite atsargios su makiažu: po INTENSIVE Serumo ir Kremo lukterkite ir iš karto nenaudokite makiažo priemonių, jos gali kai kur netolygiai pasidengti. Leiskite INTENSIVE Kremui susigerti į odą, o kadangi jis labai lengvos tekstūros, tai įvyksta labai greitai per 5-10min.

_______

Na, atėjo ilgai lauktas laikas naujai patirčiai – keliausiu pas kosmetologę išbandyti veido procedūrą su naująja linija.