Metų atradimas

Ulrika Rutkauskienė

Ulrika Rutkauskienė

„Svajonių vejos” vadovė

Prisimenu pirmąją pažintį su INSTITUT ESTHEDERM PARIS kosmetika 2015-ųjų vasarą. Laikas tikrai, kaip tekanti upė, – bėga nesustodamas. Atrodo, vakar susipažinome. Negaliu nepasidžiaugti, kad jau tokį laiko tarpą nė karto nesuabejojau pakeisti bent vieną šio vardo produktą kitu.

Pamenat, aikčiojau nuo ląstelinio vandens poveikio? Gaivos pojūtis net karščiausią dieną, oda sudrėkinta akimirksniu… Oo taip, dabar jaučiuosi tiesiogine (gerąja) to žodžio prasme priklausoma! Neslėpsiu, esu ant 40-ies slenksčio, o aplinkiniai vis tokie pat dosnūs savo šiltais komplimentais. Kažkada rašiau apie ritualų pastovumą. Jį toliau sėkmingai tęsiu, bet jau su naujosios EAU CELLULAIRE linijos drėkinamuoju kremu ir genialiai patobulinta LĄSTELINE MIGLA, pakeitusia mano taip mėgtą minėtą ląstelinį vandenį.

Revoliucinis, inovatyvus, analogo neturintis produktas, o svarbiausia – veiksmingas, – nepakeičiamas kasdieniuose grožio ritualuose bet kokio amžiaus moteriai. Idealu naudoti visomis situacijomis visais metų laikais (taip, netgi purkšti ant makiažo, kai oda šaukte šaukiasi pagalbos!).

Atradau aš. Atrask ir tu. O dabar neriam kartu į šią švelnumo miglą…