Vita Graliauskienė apie ESTHEDERM

Retinolis – jaunystės vitaminas odai

Ruduo yra tinkamiausias laikas intensyvių kosmetinių priemonių naudojimui. Būtent dabar rekomenduoju pradėti naudoti retinolį – jaunystės vitaminą odai. Retinolis skatina odos atsinaujinimą, stimuliuoja kolageno gamybą, skatina tolygų pigmento pasiskirstymą, odos spalvos ir tekstūros tolygumą, drėgmės atkūrimą, atitolina odos senėjimo požymius, atveria užsikimšusias poras, mažina sebumo išsiskyrimą, pagerina bendrą odos išvaizdą.

Žinoma, mano nuomone, naudoti profilaktines priemones visuomet geriau, nei imtis rimtų koreguojančių priemonių atsiradusioms problemoms šalinti. Tačiau kai reikia pačios stipriausios molekulės senėjimo ženklams koreguoti, retinolis – pats efektyviausias.

Džiaugiuosi atradusi Esthederm priemones su retinoliu INTENSIVE RETINOL. Ne paslaptis, kad ne viena kompanija į savo asortimentą įtraukia kosmetikos priemonių su retinoliu. Išskirtinė Esthederm retinolio savybė ta, kad jis saugus naudoti!

Lengvos aliejinės konsistencijos serumas maloniai dengiasi, akimirksniu susigeria ir nepalieka nemalonaus riebumo pojūčio ant odos. Dar pastebėjau, kad nereikėjo “pratintis”, nebuvo adaptacinio periodo. Nepajutau nemalonaus perštėjimo ar šerpetojimo. Panaudojusi serumo ir kremo INTENSIVE RETINOL kursą džiaugiausi skaisčia, švytinčia ir šilkine oda?.

Kosmetologė Vita Graliauskienė, „LaVie” grožio salonas Vilniuje.