Esthederm patirtis

Ne metų, o gyvenimo atradimas

Karolina Vėgėlė

Karolina Vėgėlė

„Eurovaistinė" vaistininkė

Naudoju ESTHEDERM kosmetiką nepilnus metus. Su šia kosmetika susipažinau darbinėje aplinkoje, vaistinėje. Pirmas išmėgintas produktas buvo „Eau Cellulaire“ drėkinamasis kremas. Pripražinsiu, iškart jo tikrai nepamilau. Užtepus jį ant odos, po valandos atrodė, jog odai trūksta drėgmės. Praėjus mėnesiui, o gal ir mažiau, naudojant šį kremą oda įprato prie jo ir įsimylėjo: pradėjau jausti, kad kremas tikrai įsigeria į veidą, o oda tapo elastinga, ją liečiant buvo juntamas minkštumas ir drėgmė.

Šiandien šį kremą naudoju kaip papildomą priemonę ir jį visad turiu savo kosmetinėje. Jei noriu sunkesnio makiažo, jis puikiai sudrėkina mano odą prieš make up ir labai gražiai draugauja su mano makiažo priemonėmis dengiant veidą.

Manau, odos tempimo pojūčiai pradėjus naudoti šį kremą mane lydėjo būtent todėl, kad produktas nepalieka dirbtinio jausmo, plėveles ant odos. Prie kurios buvau pripratusi, kai naudojau žieminį, kito gamintojo kremą „Nutri Filler“, tad odai teko priprasti prie naudojamo kremo, kai ji liko “nurengta”, kitaip tariant, be plėvelės. Kol oda prisisotino drėgmės iš kremo, šiek tiek užtruko, bet tik dėl anksčiau naudotų priemonių, kurios į odą taip gerai nesigerdavo, o likdavo tik paviršiuje.

Mano oda ne visuomet atrodo tobulai. Anksčiau nuolat lankydavausi procedūroms pas savo kosmetologę, kad palaikytų odą švarią ir be matomų uždegimo procesų joje, be odos bėrimų ar raudonų dėmelių. Kai tik atsirado naujoji INTENSIVE linija Lietuvoje, susigundžiau išmėginti Institut ESTHEDERM „Intensive Propolis“ veido odos prieziūros liniją. Ir viskas, panaudojus jau savaitę aš buvau visiškai įsimylėjusi naujas savo priemones. Šią liniją galiu vadinti ne tik metų, bet savo gyvenimo atradimu! ❤️

„Intensive Propolis“ priemonės mano odai yra kažkas nerealaus. Tai linija, kurios negalėčiau sulyginti su jokia kito gamintojo linija. Man tai unikumas. Iki atrandant šias priemones, naudojau rūgštinius produktus, po jų oda tapdavo lygesnė, tačiau ir sausesnė. Atsiradus šerpetojimui, kompleksiškai drėkindavau odą, tačiau buvau užburtame rate. Per daug drėgmės – užsikimšusi oda, per daug rūgštinių priemonių – šerpetojimas kankina.

Pirmas svarbus aspektas naudojant būtent Institut ESTHEDERM „Intensive Propolis“ liniją buvo tai, jog priemonės kovoja su odos trūkumais ir uždegiminiais procesais nesausinant odos ir jos nežalojant, kaip dauguma mano bandytų rūgštinių ir tikrai brangių priemonių. Po jų oda imdavo sausėti, ją tekdavo reanimuoti drėkinančiais ir atkuriančiais kremais.

Antras man ypatingai svarbus šių produktų bruožas buvo tai, kad naudojant ir serumą, ir kremą kartu, mano oda išlikdavo puikiai sudrėkinta. Palaikyti tinkamą drėgmę odoje man ypač svarbu todėl, kad nuo vaikystės sergu egzema, kitaip – atopinis dermatitas. Anksčiau esu turėjusi ligos protrūkį ant veido. Nuo tada labai kruopščiai renkuosi priemones, privalau užtikrtinti pakankamą drėgmės kiekį odoje, kad liga tose vietose neatsikartotų.

Susumavus viską, gavosi taip, jog naudojant šias priemones maksimaliai saugiai ir maksimaliai komfortiškai palaikau savo odos švarą. Sumažinau odos uždegiminius procesus ir drėgmės netekimo baimę iki minimumo. Naudoju jau trečią pakuotę šios linijos kremo ir serumo.

Ir esu, jei ne 100%, nes žmonės sako, kad taip nebūna, tai 99% tikrai patenkinta! Naudojant šias priemones pastebėjau, kad nereikia tiek papildomų išlaidų odos procedūroms pas kosmetologę. Mano oda išslieka švari, švytinti ir subalansuota.

Papildomai odai gaivinti ir drėkinti naudoju ląstelinio vandens miglą. Ji puikiai gaivina veidą kelionių metu, maloniai sudrėkinu odą keliais papurškimais ir po įvairių veido kaukių, naudojamų namuose. Tikiuosi, dar ilgai Institut ESTHEDERM priemonės mylės mane, o aš jas!

Anksčiau buvo smagu ir įdomu pamėginti kažką naujo, bet to rezultatas – pilnos lentynos, o naudos jokios. Man atrodo, daugumai moterų pažįstamas šis jausmas. Pradėjus naudoti ESTHEDERM, eksperimentuoti net nebesinori. Atradus šią kosmetiką pasakiau sau: „STOP, aš lieku čia.“ Ir likau su ESTHEDERM ilgam. ❤️