Kvapų ir komforto terapija

Asta Lipštaitė

Asta Lipštaitė

„Laimė” vykdomoji redaktorė

Kai patogiai įsitaisiusios kėdėje pirmai procedūrai salono „Glow Beauty“ kosmetologė Laura manęs paklausė, ko tikiuosi iš „Institut Esthederm Paris“ kosmetikos, atsakiau vienu žodžiu: komforto. Bandant naujus produktus ir mėginant juos prisijaukinti man svarbiausia, kad oda jaustųsi komfortiškai. Jei patogu odai, gerai jaučiuosi ir aš pati.

Skaitydama Giedrės komentarą, bandžiau įsivaizduoti, kaip ji turėjo jaustis, jei po procedūros net nesinorėjo teptis kreminės pudros (panašiai jautėsi ir Rūta) – aš be jos jaučiuosi truputį nuoga, nes nuo ankstyvos jaunystės esu pratusi slėpti strazdanas. O po pirmos procedūros (užtrukome apie pusantros valandos) žiūrėjau į save veidrodyje ir – nuoširdžiai – negalėjau patikėti tuo, ką išvydau: oda atrodė matinė ir švytinti, jausmas toks, tarsi oda vilkėtų švelniausią kašmyro megztinį. O kvapų aprašyti tiesiog neįmanoma – kiekviena pati turėtų tai patirti.

Po procedūros (pasitarusios su Laura nusprendėme, kad man labiausiai tiktų regeneruojamoji programa) buvome sutarusios su drauge susitikti vėlyvos vakaro kavos. Nudrožiau su ja į miestą tokia, kokia išėjau iš Lauros kabineto: be lašelio dekoratyvinės kosmetikos (net be blakstienų tušo!), užtat švytinti ir kvepianti. Draugė, prigludusi prie mano skruosto bučiniui, paklausė: „Kažkokie nauji kvepalai?“ Nuo manęs maloniai dvelkė visą vakarą. O šį rytą nutiko neįtikėtinas dalykas: užtepusi pabandyti skirto veido kremo „Time“ (mano kosmetikos krepšelis atvyks kitos savaitės pradžioje), jaučiausi taip gerai, kad pirmą kartą gyvenime į darbą išėjau be lašelio makiažo (dar kiek, turbūt ir megztinį būčiau pamiršusi :)), tik blakstienas perbraukusi tušu. Naujas mano eksperimentas prasideda: mėnesį, kol bandysiu „Institut Esthederm Paris“, nenaudosiu jokios dekoratyvinės kosmetikos, išskyrus tušą ir galbūt dar lūpų dažus. Bet ir jų, manau, jau greitai neprireiks. Taigi viskas bus matyti kaip ant delno…

 

Asta Lipštaitė

Žurnalo „Moteris“ žurnalistė, mados ir grožio blogerė