Akių džiaugsmas

Urtė Mikelevičiūtė

Urtė Mikelevičiūtė

Maisto ir vyno tinklaraštininkė

Būdama „Mano Esthederm patirtis” dalimi ir kone šio prekinio ženklo neoficialia ambasadore dažnai akcentuoju tai, jog su manim susitvarkyti nėra lengva. Ne dėl to, jog mano charakteris būtų koks tai nepakenčiamas, visai ne. Dėl to, jog mano darbas ir gyvenimo būdas nėra pats tinkamiausias veido ir viso kūno odai. Taip, aš daug keliauju, o keliaudama tikrai nemiegu, keliaudama daug ragauju, tenka lankytis vakarėliuose ir įvairiose degustacijose.

Kaip žinia, akys gali išduoti daugiau nei įvairūs pasakojimai. Tuo pat ir paakiai. Tad visus liaupsius skiriu ir didžiausią pagarbą atiduodu dar visai neseniai Lietuvos rinkoje pasirodžiusiai priemonei – Institut Esthederm Paris Intensive Hyaluronic akių kontūro serumui.

Be to, kad jis ir taip jau tapo visišku bestseleriu, jis ir mano kosmetinėje užėmė itin svarbią vietą.

Tai bene pirmasis paakių ir akių kontūro serumas (yes, darlings, ne tik paakiai svarbu, svarbu ir akių kontūras, esant voke). Ši priemonė skirta tepti ir naudoti jiems abiems.

Bent man asmeniškai visi kremai ir geliai sunkiai pritikdavo, tad jo serumiška konsistencija visiškai puikiai susidraugavo su mano akių zona.

Antra, metalinis antgalis atlieka dvi funkcijas: 1. Jis truputį vėsina ir padeda mikrocirkuliacijai; 2. Su juo serumą įmasažuosite taip papildomai dar ir pamasažuodami odą. Šalia to aktyviau pradėjau ir viso veido masažus darytis.

Taip pat tai yra serumas, kuris tiesiogiai veikia ašarų lataką (tie, kur arčiau nosies ir labiausiai pajuodę). Na, aš su jomis labai didelių problemų neturiu, bet žinau, kad daug kas turi ir neranda priemonių joms spręsti.

Serumas mažina raukšles, drėkina, nuima paburkimus, truputį šviesina, na, o visiems aišku, kad savo stebuklais prisideda ir hialurono rūgštis.

 

Šviesos akyse!

Urtė

@urte_dervynas