Be ko aš neįsivaizduoju savo vasaros arba atostogų vasaros krepšelio - Esthderm Patirtis - Urtė Mikelevičiūtė

Be ko aš neįsivaizduoju savo vasaros arba atostogų vasaros krepšelio

Urtė Mikelevičiūtė

Urtė Mikelevičiūtė

Maisto ir vyno tinklaraštininkė

„Varasa, vasara, jūra atnešė man gintarą, kaip tavo ašarą…“. Visuomet vasaros sezono grojaraštį papildau šituo senu geru ir patikrintu Hiperbolės gabalu. Lygiai taip pat, kaip ir savo vasaros krepšelį (ar kitu metu laiku išsiruošus į šiltų kraštų keliones) papildau „Institut Esthederm Paris” priemonėmis skirtomis apsaugai nuo saulės arba po saulės procedūrų.

Turiu kelis mėgstamiausius produktus, tad pasidalinsiu savo įspūdžiais bei patirtimi apie juos ir mielai parekomenduosiu jums.

  1. Visiškai topų top yra veido kremas „Institut Esthederm Paris After Sun Repair”, skirtas po deginimosi. Jis ne tik turi funkciją ir paskirtį ilgiau išsaugoti įdegį, bet ir užsiima raukšlių prevencija. O kas, žinoma, mėgstantiems saulės vonias tampa dar aktualiau. Man labai patinka jo standi konsistencija ir be galo malonus kvapas.
  2. „Institut Esthederm Paris Tan Prolonging Body Lotion” – tos pačios serijos kūno losjonas. Pagrindinė jo funkcija – pamaitinti ir atgaivinti odą po deginimosi. Jis, kaip ir veido kremas, prailgina įdegio išlikimo laiką ir taip pat rūpinasi, kad oda kuo labiau išlaikytų jaunatvišką stangrumą.
  3. „Institut Esthederm Paris Protective Sun Care Oil Body and Hair” ­– dar viena mano vasaros meilė. Tiks tiems žmonėms, kurie mėgsta aliejinės konsistencijos priemones. Deginimosi aliejus su SPF apsauga. Jį naudoju ne tik kūnui, bet ir savo mylimoms garbanoms. Pamaitina, atgaivina saulės ir jūros druskų nubučiuotas jas ir, be abejo, visą kūną.
  4. „Institut Esthederm Paris Bronz Repair Sunkissed” – šių metų naujiena. Ši priemonė skirta deginimuisi, lygina raukšles ir suteikia atspalvį. Jis apsaugo nuo UVB ir UVA spindulių bei optimizuoja natūralų įdegį. Rekomenduoju jį naudoti kaip tik dabar – jau įpusėjus vasarai ir odai truputį pabuvus ant saulės. Kai pirmą kartą bandžiau pavasarį, tai gal truputį padauginau ir pavaikščiojau oranžinės spalvos, bet dabar, kai jau veidas truputį įdegęs, – kremas idealiai pasitarnauja einant į paplūdimį ar tiesiog esant gamtoje. Jis suteikia ir smagaus švytėjimo. Beje, jis yra su ląsteliniu vandeniu, kuris padeda optimizuoti odos ląstelių energetinę aplinką.

Be ko aš neįsivaizduoju savo vasaros arba atostogų vasaros krepšelio - Esthderm Patirtis - Urtė Mikelevičiūtė

Tikiuosi, kad bent viena priemonė atras vietą ir jūsų vasaros ar atostogų krepšelyje ir padarys jus laimingesnes, gražesnes ir meiliai saulės nubučiuotas.

Bučkis, Urtė