Jeigu reikėtų išsirinkti savo mylimiausią priemonę…

Urtė Mikelevičiūtė

Urtė Mikelevičiūtė

Maisto ir vyno tinklaraštininkė

Jeigu reiktų išsirinkti savo mylimiausią „Institut Esthederm Paris” priemonę, tai būtų neįmanoma. Čia kaip ir žmonės manęs klausia: koks tavo mėgstamiausias vynas? Mat dirbu kaip nepriklausoma someljė. Atsakymas skamba taip pat kaip ir čia: priklauso nuo metų laiko, nuo nuotaikos ir esamos situacijos.

 

Bet situacijoje prie jūros saulėtą dieną vartantis ant smėlio ir vėjui plaikstant garbanas yra tokia priemonė, kuri tampa mano mėgstamiausia, – „Institut Esthederm Paris Protective Sun Care Oil Body and Hair”. Teoriškai tai – apsauginis ir deginimosi kūno bei plaukų aliejus nuo saulės, praktiškai – tai priemonė, nuo kurios kūno oda tampa glotni, o garbanos, atrodo, lyg įkvepia pliūpsnį “maisto”.

 

Jo funkcija yra apsaugoti odą nuo pilno spektro saulės spindulių žalos, jis skatina greitesnį ir tolygesnį, ilgiau išliekantį įdegį, nes optimizuoja pigmentacijos procesus. Dėl prabangių aliejų sudėtyje jo ne tik malonus kvapas, bet ir jausmas jį naudojant. Be abejo, jis tiks tiems žmonėms, kurie mėgsta aliejinės konsistencijos priemones. Nors nėra nemalonumas ir netepa, o atvirkščiai – pakankamai greitai susigeria į odą.

 

Labiausiai jis patinka mano garbanoms ir vyrams. Nes, patikėkit, vyrai, kurie jį atranda, šluoja vaistinių lentynas.

 

Aišku, pliaže nepagulėsi be ląstelinio vandens miglos ar apsauginio saulės kremo „Institut Esthederm Paris Bronz Repair”, bet apie jas kitu kartu.

 

Sveikos saulės ir gražaus įdegio!

 

Bučkis, Urtė