ESTHEDERM

ESTHEDERM vasara

Agnė Matulevičiūtė

Agnė Matulevičiūtė

„Eurovaistinė“ konsultantė

Vasaros džiaugsmai! Ir nors dar negalime visiškai atsipalaiduoti, tačiau šiltais orais jau tikrai galime pasimėgauti. Atsilaisvinusi nuo mokslų, suskubau apsilankyti pas kosmetologę Ritą ir nors karantino metu savo veido odos tikrai neapleidau (labai smagu, kad ESTHEDERM produktų pagalba odą galima lepinti namuose), tačiau juk visada labai smagu ir malonu, kai tavimi rūpinasi profesionalo rankos. Žinoma, iš Ritos išėjau švytinti ir pailsėjusi. Kartu aptarėme kasdienius veido priežiūros įpročius ir tai, kokį ypatingą dėmesį odai reikia skirti, kai lepina ne visada draugiški saulės spinduliai.

Noriu pasidalinti su jumis savo ESTHEDERM mylimiausiais, kurie tikrai labai padėjo karantino metu, kuomet daug laiko reikėjo praleisti ne tokioje ir romantiškoje „kompiuterio ekrano šviesoje“ bei pasislėpus po kauke. Numeris vienas, žinoma, ląstelinio vandens migla, kuri skatina natūralią odos drėgmę, pripildo ją energija ir antioksidantais, kas yra labai svarbu daug laiko praleidžiant prie kompiuterio ekrano. Naudoju ją keletą kartų per dieną, norėdama atgaivinti odą ir po kiekvieno sąlyčio su vandeniu – atkurti odos pH. Kitas produktas – švelnus giluminis porų valiklis, gelbėjo nuo kaukės nešiojimo padarinių – užkimštų porų ir papilkėjusios odos. Jį naudojant ištraukiami nešvarumai ir oda atgauna skaistumo pojūtį, sausaodėm jį rekomenduojama naudoti 2 kartus per savaitę. O kad oda spindėtų – reguliariai tiek karantino metu, tiek jau po jo, naudoju INTENSIVE HYALURONIC linijos kreminę veido kaukę su hialurono rūgštimi – kol kas ji nepaliko abejingų! Manau, šie trys produktai yra išsigelbėjimas negalint išeiti iš namų, kuriais galime lepintis net ir sunkiausiu metu, suteikdami savo odai profesionalią pagalbą savo rankomis.

Ir nors karantinas jau baigėsi, atsipalaiduoti negalime, ne tik dėl pasaulyje esančios padėties, bet ir dėl atėjusios vasaros. Šilti orai džiugina, tačiau besimėgaujant saulės voniomis, nereikia pamiršti žalingo saulės spindulių poveikio – odos senėjimo, pigmentinių dėmių atsiradimo ir, žinoma, kancerogeninio poveikio. Vasaros metu BŪTINA apsaugoti save ir savo odą, naudojant apsaugą nuo saulės. Čia aš taip pat turiu itin malonią patirtį su ESTHEDERM, išbandžiusi praėjusią vasarą, negaliu paleisti iki šiol – apsauginį kūno aliejų, kurį galima naudoti ir plaukams. Aliejus yra itin malonaus kvapo, patogioje pakuotėje ir lengvas naudoti. Apsauginis kūno aliejus skatina odą prisitaikyti prie saulės, dėl to įdegis tampa gražus, o oda nepažeidžiama. Labai nustebino ir nudžiugino tai, kad su juo pabuvus pirmosios saulės spinduliuose, oda nenudegė raudonai ir vėliau nenusilupo, o iškart įgavo tolygų įdegį ir buvo maksimaliai sudrėkinta, nebuvo tempimo jausmo ar diskomforto, kuris dažnai būna netinkamai deginantis ir, kas smagiausia, įdegis išliko ilgiau nei įprastai! Tad nepamirškime saugoti savo odos nuo nematomų priešų – su ESTHEDERM tai galima padaryti lengvai ir maloniai.

Taip pat negaliu su jumis nepasidžiaugti, kad po veido procedūrų Rita parinko man produktus, kuriuos nekantrauju išbandyti. Taip išsvajoti ir daugelio išgirti INTENSIVE HYALURONIC linijos serumas ir kremas, skaistinamasis veido šveitiklis-kaukė, atkuriamoji akių kontūro priemonė ACTIVE REPAIR bei purškiamoji apsauginė migla CITY PROTECT INCELLIUM. Tiesa, vieną produktą jau spėjau išbandyti – valomąją veido želę, ir galiu pasakyti, kad manau, jog nauja patirtis žada daug ypatingų akimirkų. Na, o apie naujus potyrius jau kitame mano ESTHEDERM patirtis įraše.

 

Atraskite savo ESTHEDERM patirtį pas Agnės kosmetologę Ritą Balčiūnienę, įsikūrusią „StudioFigura Užupio 10“, Užupio g. 10, Vilnius, tel. nr. (8-688) 77657.