Hialurono kaukė – tikra palaima veidui

Gražina Baikštytė

Gražina Baikštytė

Aktorė, knygų autorė

Veido kaukės jau seniai tapo neatsiejama mano veido priežiūros priemonių dalimi. Esu jų išbandžiusi pačių įvairiausių. Dabar juokinga prisiminti, kaip dar ankstyvoje jaunystėje mudvi su sese pasidarydavome kaukę iš saldaus varškės sūrelio ir grietinėlės, tą masę tepdavome ant veidų ir laukdavome, kol išdžius. Tokios „kaukėtos“ vaikščiodavome po namus, tėvelis iš mūsų juokdavosi, o mes jam aiškinome, kad taip darome, nes norime būti gražios. Dabar suprantu, kad buvome jaunutės – beveik paauglės ir jokių kaukių tada mums tikrai nereikėjo.

Jau daug vėliau išgirdau nuomonę, kad ant veido reikia tepti viską, ką valgome: uogas, agurkus, medų, kiaušinius… Žodžiu, viskas, ką dedame į burną, puikiausiai tinka ir veidui. Gal tame yra dalis tiesos, tik reikia žinoti savo odos tipą ir teisingomis proporcijomis sumaišyti tuos maistinius komponentus. Neatmetu, kad yra tokių „natūralisčių“, kurioms patinka pačioms gamintis kaukes ir jomis tepti veidą, tačiau aš visgi linkusi pasitikėti profesionalais. Naudoju tik kosmetologijos specialistų pagamintas kaukes arba kartais procedūromis pasilepinu pas savo mylimą kosmetologę Vitą jos salone „LaVie“. Varškės sūrelis su grietinėle – tolima praeitis, jaunystės eksperimentai ir paklydimai. 😊 Dabar vertinu gerus kokybiškus grožio puoselėjimo produktus, mėgstu jais lepinti savo odą ir vis atrasti ką nors naujo, tobulesnio. Ir atradau!

INTENSIVE HYALURONIC kaukė man buvo tikras atradimas! Ji ypatingai gerai sudrėkina veido odą, dingsta tempimo pojūtis, kuris atsiranda dėl drėgmės trūkumo odoje. Prisipažinsiu, būdavo taip, kad pasitepus nors ir pačiais kokybiškiausiais serumais ir kremais, jiems įsigėrus jusdavau tempimą, tad norėdavosi padrėkinti ar pamaitinti veidą dar kokiu nors veiksmingesniu kremu. Na, o po hialurono kaukės oda likdavo pakankamai sudrėkinta ir nieko daugiau tepti nesinorėdavo… Hialurono kaukę naudojant kelis kartus per savaitę, kuo toliau, tuo veido odos būklė pastebimai gerėja – išsilygina raukšlelės, veido oda pasidaro gaivi, ji tiesiog švyti!

Tą patį galiu pasakyti ir apie hialurono veido ir paakių kremus bei serumą, kuriuos jau ne kartą esu išbandžiusi anksčiau. Patinka, kad juos galima naudoti bet kuriuo metų laiku ir bet kokio amžiaus moterims.

INTENSIVE HYALURONIC kaukė ir visi šios linijos produktai, be jokios abejonės, yra mano favoritai!