Odė hialuronui

Ulrika Rutkauskienė

Ulrika Rutkauskienė

„Svajonių vejos” vadovė
  1. „Teisinga”, malonaus švelnaus kvapo kreminė konsistencija. Lengvai tepasi ir pasiskirsto ant veido ir kaklo odos.
  2. Laikant kaukę visą rekomenduotą laiką, t.y. 20 min, neatsiranda poreikis ją nuvalyti, nes džiūdama, kaukė nedžiovina odos (kaip dažniausiai būna, kuomet perlaikyta kaukė pradeda džiovinti odą, t.y. traukti iš jos drėgmę).
  3. Nuvalius odą po kaukės veide jaučiamas komfortas. Tai, mano susidariusiu įspūdžiu, reiškia, kad oda buvo ir padrėkinta, ir pamaitinta. Aš tai vadinu „persiko efektu” 🙂 . Po tokių pojūčių norisi kaukę naudoti dažniau, t.y. bent kas 3 dienas.
  4. Nusivalius kaukę nakčiai nedėjau jokio kremo. Tiesiog palikau odą švarią. Ryte atsikėlus veidas atrodė tikrai labiau pailsėjęs, oda lygesnė, poros mažesnės. Mano veido oda mišri, o po kaukės nėra riebumo efekto. Reiškia, tinka visų tipų veido odai. Kas yra puiki naujiena visoms moterims ir vyrams taip pat 😉 .

 

Po Tailando saulės Intensive Hyaluronic kaukė buvo tai, ko jau reikėjo mano veido odai (kurią ir taip jau saugojo Institut Esthederm Paris saulės linija 😍).

Reziumė: švelnaus veikimo bei greitą drėkinimo ir priešraukšlinį efektą veido ir kaklo odai suteikiantis produktas! Liuksiškas!