Dar viena nauja ESTHEDERM patirtis

Agnė Matulevičiūtė

Agnė Matulevičiūtė

„Eurovaistinė“ konsultantė

Prieš šiek tiek daugiau nei savaitę pirmą kartą apsilankiau pas kosmetologę Ritą, dirbančią su ESTHEDERM produktais. Buvo smalsu ir įdomu sužinoti, kaip dirba specialistė, nes kiekvienas turi savo darbo įpročių ir paslapčių. Kosmetologė Rita buvo išties maloni ir išmananti savo darbą. Procedūros metu jaučiausi kaip mini atostogose, tikrai atitrūkau nuo kasdienybės. Specialistė pasidalino odos priežiūros patarimais ir padėjo apsispręsti, kurie ESTHEDERM produktai labiausiai tiktų mano odai. Rita patvirtino, kad mano sausai odai geriausiai draugiją palaikytų INTENSIVE HYALURONIC linijos produktai.

Trumpai apie procedūrą. Nestikėjau itin pastebimų rezultatų po vieno karto, tačiau tikrai likau maloniai nustebinta, kad oda iškart įgavo švytėjimą ir skaistumą, ir tas švytėjimas tęsiasi jau ilgiau nei savaitę. Man buvo atliktos veido valymo ir drėkinimo procedūros. Turėjau galimybę dar kartą įsitikinti, kad ESTHEDERM produktai yra itin malonios tekstūros ir kvapo. Taip pat išbandžiau ESTHEDERM naujieną – INTENSIVE HYALURONIC linijos drėkinančią kaukę. Ir galiu patvirtinti, kad poveikis pasijaučia jau po pirmojo naudojimo. Oda iškart atgavo komforto pojūtį, lengvumą ir „šviežumą“, ką tikrai sunku pasiekti žiemos laikotarpiu. Manau, kad ši kaukė yra puikus sprendimas tiek siekiant ilgalaikio rezultato – odos lygumo, skaistumo ir švytėjimo, tiek norint greito rezultato, „šviežiau“ atrodyti po dienos paskaitose ar darbe, kai norisi pasipuošti ir išlėkti į miestą.

Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę įgyti dar vieną ESTHEDERM patirtį ir, žinoma, pažintimi su kosmetologe Rita. Smagu, kai lūkesčiai išpildomi su kaupu, o svarbiausia, kad šią patirtį įgyti kiekvienas gali savo namuose, naudodamas ESTHEDERM linijos produktus, išpildančius kiekvienos odos poreikį.

Atraskite savo ESTHEDERM patirtį pas Agnės kosmetologę Ritą Balčiūnienę, įsikūrusią „StudioFigura Užupio 10“, Užupio g. 10, Vilnius, tel. nr. (8-688) 77657.