Ir namuose, ir profesionalo kabinete

Ir namuose, ir profesionalo kabinete

Karolina Vėgėlė

Karolina Vėgėlė

„Eurovaistinė" vaistininkė

Pirmą susitikimą kartu su kosmetologe Rita Balčiūnienė paskyrėme mano odos būklės analizei ir procedūrai.

Pasirinkau šią meistrę pagal kitų rekomendacijas ir labai džiaugiuosi, bet apie tai vėliau! Su Rita aptarėme galimus mano odos dirgiklius, ką galėtume pakeisti mano kasdienėje odos priežiūros rutinoje.  Man apsilankius nusprendėme, jog pirma mūsų užduotis – sumažinti mano odos jautrumą ir paruošti ją sekančioms, intensyvesnėms procedūroms. Tam meistrė parinko kompleksinę procedūrą, kurios metu po tobulo odos nuvalymo naudojo „Institut Esthederm“ vitamino E produkciją.

Viso apsilankymo metu jaučiausi, kad esu profesionalės rankose. Išėjus iš kabineto oda buvo lengvai paraudusi ir visko prisisotinusi, tad buvo sunku spręsti, ar visos priemonės man tinka. Su Rita dar prieš pradedant ilgai kalbėjome, kokia visapusiška ir reaktyvi mano oda. Todėl priemones rinkome atsargiai, meistrė pasiūlė viską atlikti mažais žingsniais, kad rastume tobulą grožio formulę mano odai.

Produkto kokybė jautėsi iš karto po pirmo apsilankymo. Jausmas buvo toks, tarytum oda prisimaitino viso gėrio ir dar tik bandė viską apdoroti. Didžiausią naudą pastebėjau praėjus keletui dienų po vizito. Oda tapo minkštesnė, mažiau paraudusi, iš esmės paprasčiausiai labiau komfortiška nei įprastai.

Nekantrauju kada su Rita susitiksime vėl. Apsilankius pas ją buvo malonu ne tik kosmetika pasilepinti, bet ir pasidalinti mintimis. Džiaugiuosi, kad su mano pamilta kosmetika dirba tikri profesionalai, kuriems itin svarbu procedūros kokybė ir kliento komfortas. Kito apsilankymo metu parinksime kasdieninius produktus, labiausiai tinkančius mano odai, ir kartu eisim maksimalaus rezultato link.

Ačiū Ritai ir, žinoma, ačiū ESTHEDERM už tai, kad nepriekaištingai rūpinatės mano oda! Malonu buvo susipažinti su šia kosmetika ne tik namų aplinkoje, bet ir profesionalo kabinete. Iki sekančio vizito nutarėme ir toliau tęsti „Institut Esthederm“ Intensive Propolis linijos kremo naudojimą namuose.