4 - Ulrika Ruktauskiene - Esthederm Patirtis

4

Ulrika Rutkauskienė

Ulrika Rutkauskienė

„Svajonių vejos” vadovė

Paskutinis mano įrašas bylojo, kad po jo neužilgo seks dar vienas. Greitai kažkokiu būdu šį kartą virto į lėtai...

Na, o taip matyt atsitiko dėl užsitęsusio tamsos ir šalčio laikotarpio, kai jis atrodo kaip „n+1“ veiksmų dramos žanro spektaklis. Iš tikrųjų jau labai mažai saulės ši žiema mums dovanojo, tad prisipažinsiu atvirai – pirmoji INTENSYVI emocinė ir grožio pagalba buvo 4-ios procedūros grožio studijoje „GLOW BEAUTY“. Taip jau atsitiko, kad antrajame ESTHEDERM PATIRTIS etape susipažinau su tikrų tikriausia savo srities profesionale ir tuo pačiu labai šilta asmenybe – gyd. kosmetologe Andrėja Krasnevičiene. Tie 4 kartai buvo pats tikriausias pabėgimas nuo žiemos, nes procedūros, atliekamos su ESTHEDERM kosmetika, tai vienas žodis – SPA.

Tačiau be SPA malonumų, per šias 4 procedūras atsipalaidavimo buvo mažiau negu per pirmąjį etapą, nes šįkart jos buvo labai kontrastiškos: šaltį keitė šiluma, aiškiai jaučiau kiekvieno produkto poveikį mano odai (nuotraukoje Andrėja bandė „pagauti“ putojantį kaukės efektą :)). Tas ir neleido panirti į taip mano mėgiamą būdravimo būseną.

Šios procedūros intensyvios, atliekamos kartą per savaitę, kad būtų išgautas norimas rezultatas. Prisipažinsiu, pas kosmetologę vaikštau kartą į du mėnesius ir to mano odai visiškai pakanka. Bet po kiekvienos INTENSIVE procedūros veido būklė akivaizdžiai gerėjo! Mano mišriai odai tai buvo tai, ko reikėjo šaltuoju metų laiku. O namie naudojant INTENSIVE liniją, po mėnesio gydymo (o taip, drąsiai vadinu tai gydymu!), buvau visiškai pasiruošusi pačiam gražiausiam Naujųjų Metų vakarui. Oda švytėte švytėjo, nes buvo tinkamai išvalyta ir pridrėkinta! O dar vienas mano asmeninis atradimas buvo tai, kad pati sau sulaužiau mitą, jog užtenka retai, bet reguliariai lankytis pas kosmetologę. Būtent šie intensyvūs, bet tuo pačiu labai švelnūs ir veiksmingi 4 kartai davė tokį rezultatą, kurį vargiai galima būtų išgauti kitu neinvazyviuoju būdu.

Tokia ši manojo 4-o istorija. Rekomenduoju kiekvienai ją susiplanuoti ir susikurti po šios vasaros, kurios kiekvienai asmeniškai linkiu saulėtos, šiltos ir kupinos naujų atradimų! O mes, tikiu, dar susitiksime šioje unikalioje grožio erdvėje ;).

 

Su meile ir artėjančiu tikruoju Atgimimu,

Jūsų Ulrika