Eglė Žiūkaitė - Žiemos išsausintai odai - Esthederm Patirtis

Žiemos išsausintai mano odai

Eglė Kislovski

Eglė Kislovski

GRL PWR įkūrėja, LSS valdybos narė

Visos puikiai žinome laikotarpį, kai pradeda šalti ir mūsų radiatoriai įkaista, taip šildydami orą namuose, židinys kūrenasi, taip suteikdamas jaukumo jausmą, o mašinoje šilumos vėjelius pasukame iki maximumo, kad būtų šilta ir komfortabilu. Ir viskas būtų gerai, jei tik nepradėtų sausėti oda… Nežinau kaip Jums, bet man ji išjautrėja ir išdžiūva.

Pati vėl pradėjau ieškoti, kur ir ką išbandžius, tačiau kaip visada nėra laiko. Netikėtai sulaukiau „Esthederm“ kompanijos kvietimo išbandyti naujas procedūras, kurias šaltuoju periodu jie atvežė mums. Spėkit, ką atsakiau?? Tai žinoma, kad sutikau. Jie man paskambino pačiu laiku. Galėčiau pasakyti, kad „Esthederm“ – vienintelė kompanija, kuri taip nepriekaištingai rūpinasi mano oda tada, kada jai to reikia.

Na, gerai, užteks čia tų pagyrimų, dabar apie pačią procedūrą. Ji skiriasi nuo prieš tai bandytų „Esthederm“ procedūrų. Mažiau masažo ir savęs lepinimo, tačiau deguonies kaukės pojūčiai, maksimalus drėkinimas procedūros metu bei rezultatas – atperka masažo judesių nebuvimą.

Kaip minėjau, į procedūras atbėgau pačiu laiku, nes oda jau buvo labai sudirgusi bei vietomis išsausėjusi ir po vieno apsilankymo pas kosmetologę Kateriną vaizdas pasikeitė, oda nusiramino ir buvo pilnai sudrėkinta. Taigi dabar mano namuose du nauji produktai – tai serumas bei kremas su hialurono rūgštimi, kuriuos bandysiu ir su Jumis dalinsiuosi „Mano Esthederm Patirtis” puslapyje.

 

Eglė Žiūkaitė